Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin olyant vallott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin olyant vallott be a lány, amin totál kiakadtam. Szerintetek túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Albérletben lakik a lány,egy idősebb férfi a tulaj.Beszélgettünk,mondta,hogy egyedül milyen nehéz kijönni a fizetésből.az autóját fenntartani,víz,villany,fűtés,stb.

Hozzátettem,hát mág a lakbér.Erre elmondta,hogy azt nem kell fizetnie,mert a tulajnak van egy fia,(aki ráadásul nős)vele van szexuális viszonya titokban.Elrendezte az apjánál,hogy inyen lakhasson ennek fejében.Egyébként az apja tudott a titkos viszonyról.Valószínűleg észrevette a lány a döbbenetemet,és biztosított,hogy ez csak addíg lesz így amíg nem talál egy komoly társat,aki segítene neki anyagilag is.Igaz hogy őszinte volt velem,de azért ez a második randin sok(k) volt nekem.Szerintetek?

35F


2012. okt. 29. 09:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%
Ertheto, hogy ledobbentel, de szerintem vard ki a dolog veget. Nagyon nehez az egyetemista elet. Csak a tandijam az 1000 € uti, hol vannak meg a konyvek, a kaja, a haztartasbeli koltsegek,alberlet... Nekem nincs autom, de igy is qrva nehez. Erteleld, hogy oszinte volt, szerintem ez manapsag nagy szo. 21l.
2012. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
Ilyenkor szégyenlem,hogy nő vagyok-
2012. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Lakbérért szexelni szerintem qrvaság. Ezen nem lehet mit szépíteni. Másképp is meg lehetne oldani, menjen kisebb lakásba vagy adja el az autót. Meg hát ez addig folytatódna, míg nem talál egy palimadarat, aki nem pénzeli. Hát szép egy nő mondhatom. Én az ilyennel nem kezdenék (ha pasi lennék). Meg ez elég sok ember értékrendjével ütközik. Ez akárhányadik randin is sokkolóan hatna, de legalább őszinte volt. Ha te eltűröd, hogy a leendő barátnőd ezzel váltja ki a lakbért, akkor sok boldogságot hozzá, de ha zavar, akkor ezt a kapcsolatot kár erőltetni.
2012. okt. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Na most fogok kapni. De nekem akkor is az a véleményem, hogy egy ilyen öszinte nö nagy kincs. Nem akart másnak mutatkozni, azt is megmondta, hogy milyen eséllyel indulhatsz nála. Ez neked vagy megfelel, vagy nem, de a korrektsége elött le a kalappal!
2012. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Vajon miért 25%-os a válaszom, amikor csak azt írtam le, amit nő ismerőseimtől hallottam? :-P Na mindegy ...


Szemellenzős, prűd bagázs az itteni. El nem tudjátok képzelni, hogy mi mindenért nem szexelnek nők. A jól szituált családanyákon keresztül, az egyetemista lányokig ...

Nem támogatom, mert szerintem sem követendő példa, de ilyen ez a világ: a nők a puncival sok mindent el tudnak érni és megsúgom, hogy a legtöbb az életében párszor ki is használja ezt.

El lehet ítélni ezt a viselkedést, én nem teszem (ha nő lennék élen járnék ebben :-P ). De aki elítéli, az mindig vegye figyelembe a körülményeket is. Van olyan nő, aki erre alapozza a karrierét, de van akit tényleg nagy szükség és kilátástalan helyzet visz bele. Szerintem nem lehet egy kalap alá venni ez miatt az ilyen nőket (akik, mondom még egyszer a nő társadalom nagyobb részét teszik ki).


Egyébként én személy szerint sokkal jobban elítélem azt a nőt, aki azért teszi szét a lábát nap, mint nap, hogy a részeges férje ne verje bucira a fejét. Szerintem az sokkal rosszabb ...

2012. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Lues ***** válasza:
Lennék én bármilyen szegény, akkor sem adnám magam lakbérért! Becsülendő, hogy elmondta, ez tény, de akkor is!! Mi az, hogy csak addig szexel vele míg nem talál egy olyan pasit, aki anyagilag is tudja őt támogatni?! Istenem! Lehet, hogy maradi vagyok, de nekem egy pasi nem a pénze miatt kell, hanem azért mert szeretem!!!! Szerintem hagyd a csajt, mert nem fogja abbahagyni! Az ilyen embereknek mindig több és több pénz kell!!!
2012. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez bizony qrválkodás. Döntsd el, hogy szeretnél-e egy qrvával járni vagy nem. Azt lehet értékelni, hogy legalább őszinte, szóval van azért pozitív oldala is a lánykának.
2012. okt. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Nem támogatom, mert szerintem sem követendő példa"


"ha nő lennék élen járnék ebben :-P"


Most kicsi ellent mondasz saját magadnak!


Én nem csodálom,hogy le vagy pontozva.

2012. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát így alapjába véve nem lenne olyan elítélendő szerintem.Az,hogy nős a pasi,na az már az!

És az a mondat,hogy amíg nem talál egy komoly társat,aki segítene anyagilag is.Szóval ha lesz komoly társa,de nem segíti anyagilag,akkor ugyanúgy folytatja?:D

Nehéz ügy:S Sok sikert

2012. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Szégyen, hogy rengeteg nehezen élő nő inkább dupla műszakot vállal, de visszautasítja az ilyet.


Ma már qrvul az egész világ, barátnőmnek azt ajánlotta egy fiatal srác, hogy ha nála lakhat, bármit hagy neki.

2012. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!