Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hol és hogyan csajoztok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hol és hogyan csajoztok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és még nem volt bnőm, úgy érzem itt az ideje hogy legyen társam. Tetszik is vki, de elég félénk típus vagyok. Nem merek oda menni hozzá + mindig a barátaival lóg. A suliból ismerem, 2 évvel fiatalabb nálam. Gondoltam arra, hogy megpróbálok beilleszkedni a haveri társaságába és úgy hátha könnyebben közelebb kerülnék hozzá + akkor lehet a barátai is ösztönöznék csak, hogy hát nem vagyok az a nagy barátkozós meg jó arc típus akit mindenki bír. Csajozós férfi társaim! Ti hogyan szoktatok csajozni? Hol? Bármilyen ötlet vagy be vett szokásotokat leírhatjátok. Jah meg kort is ha lehet :)

2012. okt. 29. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt az alapmüvet, és minden kérdésedre választ kapsz: [link]
2012. okt. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapmű. :D Ezen olyan jót nevettem. :D Amúgy kérdező, csajozni bárhol lehet, a villamoson, az étkezőben, a munkahelyen, az iskolában, a szünetben, lényegtelen! Csak egy a fontos: NE neten, mert annyi kamus van és szerintem te se nagyon szereted ha hülyének néznek!
2012. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most már sehol és sehogy, mert rájöttem, h csúnya és alacsony pasiként esélyem sincs. Nem az számít, h hol és hogyan csajozol, hanem h jól nézel-e ki.
2012. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Emberek ***** válasza:
Először is próbálj meg vele beszélőviszonyba kerülni. Másképp nem fog menni. Utána ha már a baráti társaságához tartozol akkor dicsérd meg, hogy milyen jól néz ki, jól áll neki az a haj, stb. Magadról ne beszélj túl sokat, mert egoistának néz. Inkább azt lássa, hogy érdekes számodra. Aztán a többi már csak jön :) és ne félj, mert nincs mitől. Szedd össze magad, és menj oda hozzá, nem fogja leharapni a fejed! Sok sikert! Remélem segítettem
2012. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy mondvacsinált oknál fogva odaméssz hozzá, beszélgettek, elkéred a telefonszámát, elhívod randira (mondjuk az elsőt ne vedd nagyon komolyan), majd mégegyre, és így tovább. Nem nehéz szerintem :)
2012. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Am, ahogy én a lányokat megismertem:

Ha először barátkozni próbálsz azonnal megbélyegez, és már csak azon változtathatsz, hogy mennyire jó barátja lehetsz.

Egyből úgy kell nekiindulni, hogy "itt bizony kapcsolat lesz" bár itt nagy az esély az elutasításra, ha nem vagy épp egy mesebeli herceg. Ha az vagy akkor semmi gond.

2012. nov. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!