Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha már látott mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már látott mindenféle rossz állapotban, akkor kár azon izgulnom, hogy vajon tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Ezt a srácot egy fesztiválon ismertem meg, ahol egy társasággal mentünk, csak vele még korábban nem találkoztam. Ilyen helyen nyilván nem tudtam mindig top formában lenni, gyakran voltam smink nélkül, nem a legcsinosabb ruháim voltak nálam, látott milyen vagyok ébredés után fáradtan, kb végig bikiniben voltam, szóval tisztában van azzal is, hogy milyen az alakom...stb (eléggé kis melleim vannak, ami miatt néha felmerül bennem, hogy ez probléma lehet, dehát láthatta mekkora, annyira majdcsak nem zavarja).

Ez kb egy hónapja volt, azóta már találkoztunk párszor a társasággal együtt, meg igazából minden nap beszélünk (sajnos nem személyesen, mert nem egy városban lakunk... majd 2 hét múlva már igen ).

És nemrég randira hívott, meg eléggé úgy érzem, hogy oda van értem, csak attól még vannak kétségeim, hogy vajon mennyire tetszem neki.


2012. aug. 20. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha látott már gyakorlatilag mindenféle állapotban, akk nincs gond.
2012. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hole Hunter ***** válasza:

Tudod, mi pasik kifejezetten azokat a nőket hívjuk randira, akik nagyon nem jönnek be nekünk....(ugye te sem komolyan kérdeztél ekkora sületlenséget?!)

:)

2012. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, elismerem ez a kérdés így tényleg hülyén hangzik, csak most kicsit bepánikoltam. :)
2012. aug. 20. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem pánikoltál, és érezted magad blamálva, amikor részegen a mocsokban hemperegtél, csak most, mikor kint vagy az "állatkertből"?
2012. aug. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem, hogy írtam volna ilyet, hogy részegen látott.

Minden este ittam egy sört, volt olyan egyszer, amikor kettőt. Micsoda egy mocskos alkoholista vagyok! :)

2012. aug. 20. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked a "smink nélkül", meg hogy "bikiniben látta a kis melledet" az "mindenféle rossz állapot", akkor minimum eltúlzod a dolgot, én meg félreértettelek, és bocs!

A srácot meg legalább nem éri meglepetés, mert azt kapja, amit látott, és amivel vszeg meg volt elégedve, sőt, mert amúgy nem strapálná magát.

2012. aug. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!