Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek utalnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra, hogy egy pasi csak szexet akar és nem párkapcsolatot? 21/L

Figyelt kérdés
Megesett már, hogy megjártam így. Ezek szerint könnyen átvernek. Szóval tudnátok segíteni, hogy mire figyeljek?

2012. okt. 31. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha sietteti
2012. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha már volt ilyenben részed akkor mi a kérdés?
2012. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Egyszer volt ilyenben részem, de feltételezem, hogy a férfiak elég kreatívak, ha szexről van szó és nem csak egy út létezik...
2012. okt. 31. 21:14
 4/24 ASOT ***** válasza:

ezt nagyon sokan megjártátok már...:)

Naivak vagytok elég sokan.

Nade nembaj.


Ezt nem tudhatod a jelekből...

Ha elutasítod őt elsőre és/vagy másodjára és lelép akkor csak azt akarta.

De lehet h 2 hétig is tud várni és utána lép le, de lehet h közben másokkal is ismerkedik még. Aztán lehet h elfelejt majd.

Tölts vele minél több időt, ne add magad oda elsőre, beszélgess vele minél többet, ismerd meg minél jobban.

2012. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, ezt érezni kell, nehéz elmondani

ha valóban úgy érzed, h érdeklődik utánad, érdekli miről mit gondolsz, mi volt veled korábban, stb. nem csak a felszínt kapargatja

2012. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

ASOT már nagyon tapasztalt :)

még valami eszembe jutott, ha te is érdeklődsz utána, és megnyílik neked, ha meg van az összhang, lehet 1 hét is elég, és már együtt vagytok huzamosabb ideig, de ha meg kitartó, az is lehet csak szexért képes várni egy hónapot is

időben nehezen mérhető ez le szerintem

2012. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 VVMMvvmm ***** válasza:

Lehet kivársz sokáig majd megdug és távozik.

Egyébként, ha megmondja az elég egyértelmű jel tud lenni.

2012. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok,a nem csak szexre hajtós fajtából,és én bírnék várni akár 1 hónapot is,ami még reális hogy egy normális szexualitásu ember eddig birja kb.Ha valakivel jársz,bírd ki 1 hónapig hogy nem engeded magad megfektetni,és ha nem dob,akkor szinte biztos,hogy nem csaj dugni akar.
2012. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
háát, nálam fél évig próbálkozott h megdöntsön. ezek szerint mást is akarhatott??nem hinném.
2012. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 ASOT ***** válasza:

igen időben valóban nehéz ezt mérni.....de azért szerintem megegyezhetünk 1 hónapban nem?? Noss Ursula?? :)


persze mimnt írtam közben ő még lehet h ismerkedik, de minél tovább kibírja az esélyeid annál bíztatóbbak, de tény az is, hogy akár komoly akár csak alkalmiról lenne szó én 2 hétnél nemigen várnék többet.


öreg vagyok már :)

2012. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!