Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek utalnak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra, hogy egy pasi csak szexet akar és nem párkapcsolatot? 21/L

Figyelt kérdés
Megesett már, hogy megjártam így. Ezek szerint könnyen átvernek. Szóval tudnátok segíteni, hogy mire figyeljek?

2012. okt. 31. 21:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
jó, hát egyezzünk meg egy hónapban, de kivételek mindig akadnak, nem az idő a lényeg, sokkal inkább a befektetett energia, és érzelem (ezt meg nem lehet elmagyarázni, tényleg rá kell érezni, és vagy jók az antennáid, vagy nem, a szerelde meg nem tudom, hol van, meg ha te is érzel valamit, akkor hibás is lehet a megérzésed, mert jobbat feltétezel róla, mint ami, nehéz) de ne add fel
2012. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Remélem nem fog átverni a srác, mostanában túl sokat csalódtam, hogy elviseljek egy ilyet...

2012. okt. 31. 21:55
 13/24 ASOT ***** válasza:

hát persze.


De az örökös hiba hogy túl hamar közel engedik magukhoz a másikat, hamar betekintést adnak az életükbe a világukba, hamar megbíznak bennük. Mert ó ilyen meg olyan szavakkel elkápráztatja meg ő nőként kezeli meg kedves figyelmes ésatöbbi.


IGEN! Csakhogy ez olyannál is lehet aki komolyat akar.


Ergo időn és megérzésen múlik az 50%-ka. A másik 50% pedig a hiszékenységen, a tiszta fejen.


Aki nem bízik a saját érzéseiben mint a kérdező is, nekik el kell nyújtaniuk az ismerkedős részt.


De ez függhet pasiktól is, akinek nem volt már szexben része 1-2 éve vagy több, és örül h végre van egy nő, vagy fiatal a fiúka, és élete első nőjéről van szó. vagy bocs a kifejezésért valami szerencsétlenről.


De azért arra is kell figyelni, hogy túl sokáig sem szabad húzni a pasik agyát!


és igen azt nehéz kontrollálni, hogy ne szeressen bele ripsz ropsz az illetőbe (ehhez át kell esni pár kapcsolaton) De soxor még ez is kevés...


na mindegy tiszta fej kell :)

2012. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 ASOT ***** válasza:

tudod kérdező van egy mondás:


csalódni kell 100x, 1000x h boldogok lehessünk (majd) egyetlen 1x.


és sokszor bizony túl esünk pár ismerkedésen meg hosszabb rövidebb kapcsolaton míg megtaláljuk azt akinél sátrat verünk. :)

2012. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 VVMMvvmm ***** válasza:

Akkor most ASOT és Ursula az 1 hónapos "szabály" szerint

fog élni?

2012. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 ASOT ***** válasza:
jajj istenem....nem ezek szerint vagy nem értetted a lényeget, vagy csak viccelsz :)
2012. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 VVMMvvmm ***** válasza:
Köszönöm a választ hölgyem vagy úram!
2012. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nem, ASOT továbbra is az eszére fog hallgatni, én meg az érzelmeimre
2012. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 ASOT ***** válasza:
azért nekem is van szívem...még ha néha sok időbe telik felolvasztani akkor is :)
2012. okt. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 VVMMvvmm ***** válasza:

Értem! De most hölgyekkel beszélgetek? Csak a biztonság

kedvéért.

2012. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!