Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezzek én lány létemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezzek én lány létemre?

Figyelt kérdés
egy fiú akivel már fél éve rengeteget beszélek, biztos forrásból tudom h bejövök neki stb.. hamarosan ballag az iskola ballagásán ott leszek, de nem ő hívott meg hanem bnőm. nálunk utána lesz egy buli háznál, ahova szeretném elhívni egy kicsit beszélgetni és bemutatni bnőimnek. mellesleg a bnőim nem szimpatizálnak vele.. én nagyon szeretem a kérdésem pedig az lenne hogy ha ő mondjuk nem ölel meg/karol át én megtegyem?? már 5x voltunk randizni de nem történt semmi. megcsókoljam?? vagy hagyjam inkáb?? segítsetek légyszi
2011. jún. 8. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Támadd le, aztán ha arra sem reagál, akkor felejtős.
2011. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogd meg a vállát mikor szembe vagy vele és adj Neki a szája közelébe 1-2 puszit. Ha eltol akkor abbahagyod, ha nem akkor adsz a szájára is puszit, lehet, hogy utána Ő akar majd megcsókolni. Nálam hasonló volt a szitu, próbáld meg hátha Nálatok is beválik! Hány évesek vagytok?
2011. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hogy érted h támadjam le?? essek neki v mi?? xD fejtsd már ki részletesen. egyébként köszi a válaszod.:DD
2011. jún. 8. 19:09
 4/13 A kérdező kommentje:
én 14 múltam 3 hónappal ő novemberben lesz 16
2011. jún. 8. 19:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben : öleld meg, smárold le, ha nem smárol vissza, akkor felejtős. :D
2011. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem lesz ciki?? :S és a bnőmékkel mit csináljak?? képtelenek elfogadni..:S
2011. jún. 8. 19:12
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

itt a lényeg: nem a barátnőid a fontosak, hanem akit igazán, szívből szeretsz

ha nem is fogadják el, ez nem jelent semmi rosszat

és igen, ha úgy érzed, csókold meg nyugodtan, hiszen ha már randiztatok, akkor tuti tetszel neki, és nem csak a két szép szemedért akart veled találkozni

2011. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de ott lesznek osztálytársaim is.. nem lesz ciki h én ott "pasizok"?? vagy ha mondjuk elutasít??:S
2011. jún. 8. 19:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Ballagás... Már nem tökmindegy?
2011. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nyugi csak féltékenyek ( :
2011. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!