Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 22 évesen még nem smároltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 22 évesen még nem smároltam senkivel már nem is fogok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget. :)
2012. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez így lenne. F vagy L?
2012. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
fiú
2012. nov. 1. 12:54
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Menj el bulizni, ott egy perc se kell és mehet a smárolás!!!!!:)
2012. nov. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Elképzelhető, mert ha így van, akkor valszeg ronda vagy.
2012. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Menj el bulizni, ott egy perc se kell és mehet a smárolás!!!!!:)"


Pont azok írnak ilyenek akik még sose voltak buliba.

Én eljárok időnként de ritkán látok olyan csajt aki totál részeg.

2012. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát ezt megmondtam volna segítség nélkül is :D
2012. nov. 1. 13:07
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos rád talál valaki, nyugi, ne görcsölj rá. ;)
2012. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
6# Én járok bulizni, lány vagyok...És mostanában megengedtem már két pasinak is hogy megcsókoljon ott. Mondjuk tény, hogy lehet kicsit sokat ittam, de nem voltam részeg. Inkább csak szomorú más pasi miatta és végre jól akartam érezni magam. Ezért órákon át smároltam egy pasival, jó volt átadni magam az érzésnek és elfelejteni a rossz dolgokat...Ja és nem feküdtem le vele, mert nem vagyok k.... Bár tudom, hogy ez sem helyes, amit csináltam. De ha a srác helyes és meg csak jól akarom érezni magam, akkor miért ne......:)
2012. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elég butus kérdés. Képzeld én is 22 éves vagyok, és én sem smároltam még senkivel, de ami késik nem múlik. Pechemre pont olyan tulajdonságokkal vagyok megáldva, amik a fiatal hölgyeknek semmit sem érnek, intelligencia, figyelmesség, megbízhatóság, stabil jövőkép. Ezekhez társul, egy olyan arc és alkat, hogy kb. 16-nak se nézek ki. Tehát idősebb hölgyek is kizárva.

Régebben keseregtem amiatt, hogy nincs barátnőm, de aztán rájöttem, hogy hülye vagyok, mert jelenleg egyedül is teljes életet tudok élni, nekem nincs szükségem csupán azért egy kapcsolatra, hogy elmondhassam van valakim. És nem fogom az igényeimet sem lejjebb adni, mert tudom, hogy mennyit érek, többet mint a drága hölgyek igen jelentős többsége.

Ráadásul pár év múlva a hölgyek meg fognak veszni értem, mert lehet hogy a közel leszek már a harminchoz, de húsznak fogok kinézni és olyan egzisztenciám lesz (orvostanhallgató vagyok), amit kevesen mondhatnak majd el magukról.

Szóval szerintem ne keseregj butaságokon építsd a jövődet!

2012. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!