Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az a lányoknál hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a lányoknál hogy inkább összejönnek egy jóképű-helyes csávóval aki akár baromi unalmas és buta. És az érdekes csávókat pedig (ha csak nem néz ki jól). Le sem ejtik. Tényleg ennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem, ez nálam nem így van.
2013. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az a fontos, hogy okos legyen és jó illatú ^^

19/L

2013. jan. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
14%
Kedves Lányok,és Fiúk! Tisztelt Hölgyeim és Uraim! A Nők,és a Lányok sajnos manapság két dologra mennek. Az egyik nagyon fontos dolog,az a pénz. A másik,a farok mérete. De persze tisztelet,a kivételnek. De sajnos a pénz,az a párkapcsolatban is nagy úr. Hiába vagyok jóképű,romantikus,sportos,és még az ágyban is kiválóan teljesítő. Ha nincs pénzem,és csak egy "Proli" vagyok,akkor esélyem sincs egy gazdag,gusztustalan sznob hólyaggal szemben. Sajnos ez az igazság! Ugye,és akkor jönnek ezzel a hülye dumával,hogy a pénz nem boldogít. igaz,azért vannak még kedves jószívű,tündéri lányok,akik szívből szeretnek,és mit sem számít nekik a pénz. Csak sajnos egyre ritkább,az ilyen.
2014. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!