Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor csak vagyok ilyen béna,?

Akkor csak vagyok ilyen béna,?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne ,hogy van-e rajtam kívül olyan anyuka vagy család aki 35-nm-es lakásban lakik?3-dik babát szeretnék de ha megfeszülők akkor sem tudunk nagyobb lakásba menni:-(Most akkor ne szüljek?
2012. júl. 4. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Van olyan család, mi is 35 nm-en lakunk. Én is szeretnék 2. babát (nekem még csak 1 van), de megvárom a nagyobb lakást, mert igaz hogy sok jó ember kis helyen is elfér, de én inkább abban hiszek, hogy addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér.

Annyi gyereket szabad vállalni, amennyit tisztességgel fel tudunk nevelni. És a nevelésbe az is beletartozik, hogy mekkora helyen nyomorog egy ötfős család...az már nem számít egészségesnek.


Sajnálatos, de ez van - nem mindenki gazdag, sosem volt és nem is lesz mindenki olyan gazdag, hogy 3 szobás lakása, netán kertes háza legyen. Sajnálom, de én még a másodikat sem merem vállalni amíg nem tudunk nagyobba menni.

2012. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen értem.De hálistenek a miénk nagyon jól átvan alakitva mindenkinek külön szoba .Jó tudom akkor is 35-nm-es :-)
2012. júl. 4. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi 4-en laktunk egy 36 nm-es lakásban (2 szülő, 2 gyerek).

Elfért volna egy harmadik is. Nyilván nem lett volna a legkényelmesebb, de elfért volna.

2012. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2012. júl. 4. 19:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Persze akkor vállalj még egy gyereket, ha ellátásra van pénz. Szóval szerintem önmagában a kis lakás nem akadály, de ha nincs pénz kajára/ruhára/pelenkára/taníttatásra stb, akkor inkább legyen elég kettő (legalábbis egyelőre).
2012. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hálistenek van pénz mindenre sokat dolgozunk és jól keresünk nagyon,de a lakást akkor sem tudjuk lecserélni mert sok a hitelünk .
2012. júl. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!