Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek magammal nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal nagyon maganyos vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet hogy 18 eves vagyok de meg nem volt baratnom. Akik ismernek tudjak hogy szeretek viccelodni. De ha lanyokkal kell beszelni egyszeruen leblokkolok es csak hulyesegeket tudok csak beszelni...:D meg regebben probalkoztam lanyoknal de nagyon csunyan szivoztak velem utana ami miatt tartok attol hogy lanyoknak megnyiljak! Barataim vannak de egy igazi baratom van de o egyre kevesebb idot tolt velem ami miatt mostmar vegkepp maganyosnak erzem magam. Eppen ezert szeretnek mostmar magamnak egy lanyt. Mit kene csinalnom szerintetek hogy vegre legyen baratnom es ne fossak ennyire a visszautasitastol?


2012. nov. 1. 21:31
 1/8 anonim válasza:

próbáld meg legyőzni a félénkségedet..tudom én könnyen vagyok,a gép mögül dirigálni elég könnyű dolog :) megkéne próbálnod eleinte a netes ismerkedést..egy kis önbizalom dopping :) utána be vetheted magad terepen is :)


17/L

2012. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elsonek koszonom szepen a valaszat!
2012. nov. 1. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos,nagyon felszínes világban élünk,nehéz kibontakozni,feltéve ha nincs színészi vénád..

Tanácsot nem igazán tudok adni..nekem sem sikerül túl sok kapcsolatot kialakítani másokkal.

Hasonló cipőben,17L

2012. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én válaszom kicsit meglepő lesz, de kezeld úgy a helyzetet, mintha épp most ittál volna meg egy sört. :D

Szóval lazíts, öregem. :)


A másik pedig, hogy figyeld meg azt: hogy amikor egy számodra nem tetsző lánnyal beszélgetsz, akkor is van-e ez a leblokkolás??

Mert magamnál észrevettem, hogy nem minden lánynál van ez. Csak azoknál, akiknél úgy érzem tuti nem tetszem. De azokkal nem is foglalkozom. :)

2012. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Masodik lanynak is koszonom a valaszat! Megmondom oszinten nem nagyon szeretek ismeretlenekkel csak ugy beszelgetni de ha belendulok akkor nagyon nagy dumas vagyok... :)


Harmadik: koszi hogy valaszoltal! Abban igazad van ha nekem kozombos nem tetszo lannyal beszelgetek akkor nincs semmi baj de ha mar egy kicsit is tetszik akkor vegem...:D ossze-vissza beszelek hulyesegeket aztan igy eleg nehez hogy komolyan vegyenek! Es nem igazan tudom tultenni magam a regi dolgokon ugyhogy ha ra is veszem magam hogy most becsajozok akkor amikor kene ez a loket sajnos nincs meg...

2012. nov. 1. 22:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyebkent nyugodtan irhattok privat uzenetet lanyok! ^^
2012. nov. 1. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj összebarátkozni egy lánnyal, és ha megismeritek egymást, akkor tud majd tanácsokat adni. :) Nincs lánybarátod?
2012. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat nem igazan...
2012. nov. 3. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!