Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik nap lent voltunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XDPofa kérdése:

Egyik nap lent voltunk a haverokkal hülyültünk és egyszer csak megláttam egy jó csajt, és a mai napig nem tudom a vezeték nevét mitcsináljak?

Figyelt kérdés
így nem találom sehol azt lehet h tudom hogy pl az xy lépcsőházban lakik de azt nem hogy hányadik emeleten és hogy mi a kapucsengőjük, segítség pls! (hogy mit csináljak) azt biztosra tudom hogy nem rég költöztek ide és ezt onnan tudom hogy körülöttem nem laktak jó csajok és egy ilyen szép lány nem szúrja ki a szemem ?! lehetetlen.

2012. nov. 1. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ismersz 1-2 ismerősét, akkor rajtuk keresztül facebookon megtalálhatod!
2012. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj már az csak a külseje...ne légy felszínes...de amúgy ha tényleg nagyon fontos menj el a házukhoz és kérdezgesd..ha a keresztnevét tudod az már jó...
2012. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszii ez jó tanács , de megkérdeztem azokat az ismerőseimet akik ott laknak a lakótelepükön :) (egy ismerősét se ismerem) :(
2012. nov. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!