Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi legyen ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi legyen ezzel a kapcsolattal? Jarok egy fiuval mar egy honapja aztan nem reg megcsaltam. (többi lent)

Figyelt kérdés
bevallodtam a baratomnak hogy csokoloztam egy masik gyerekkel .. ö meg bocsajtott nekem ,de nem nagyon vagyok töle feldobodva.. a baratomat szeretem es hozzá jobban vonzodok ,mint a masik gyerekhez ,viszont a gyerekkel jobban erzem magam meg ö jobban csinalja a dolgokat ,valamilyen szinten a masik gyerek irant is erzek valamit ,de nem olyan erös mint a baratomnal.
2012. nov. 1. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt csak te döntheted el!

Van az az idézet, hogy "Ha 2 meber között kell választanod, akkor válaszd a másodikat, mert akkor nem lenne második, ha az első neked elég jó lenne."


Viszont vigyázz, hogy két szék közül nehogy a földre ess...

2012. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

van az az idézet is, hogy

"Ne csald meg a barátodat, te hülye kurv4."

2012. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hát ha már megcsaltad nem lenne pofám mellette maradni...
2012. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Én a gyerek helyében, ha meg is bocsájtanék neked, utána agyba-főbe kúrnék más lányokat is és jogosan. ;)
2012. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a teendö,hogy odamèsz megmondod neki,hogy megcsaltad.Ès egy egy hónapos gyerekori puszipajtáskodás nem kapcsolat.Ja és elmondom neked,hogy elöbb utóbb,ugyis szakitana veled...Mert megcsaltad...ha egyáltalán megbocsátana
2012. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és Cigány vagy...
2012. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért kell piszkálni? Elmondta a pasinak és csak csók volt...

Persze azoknál a kérdéseknél ahol a pasi csalta meg a csajt( nem csak csókkal) ott tanácsokat osztogattok neki meg leírjátok,hogy mennyire átérzitek a fájdalmát szegénynek...

Mingyárt hányok...


20/L

2012. nov. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#8 lófaszt
2012. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valószínű, hogy a barátodnak nevezett srácot nem szereted igazán, és hát ha ez így van, jobb, ha nem maradtok tovább együtt. Feltételezem, hogy a másik srác sem akar veled komoly kapcsolatot létesíteni, úgyhogy ha nem a rövidtávú kapcsolat jön be, hagyd őt is...inkább várj arra akit soha nem csalnál meg és nem úgy jöttél vele össze, hogy megcsaltál egy másikat.
2012. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!