Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most megcsaltam a barátomat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megcsaltam a barátomat? Egy hónapja járok egy sráccal, és nagyon szeretem, de van az edzésen egy másik srác aki csak tetszik, és ma hazakísértem.

Figyelt kérdés

Am a barátnőm és én szoktunk vele csatangolni, baromkodni, de most csak én voltam vele.

Ezt elmondtam anyumnak, és leszidott. Azt mondta, hogy megcsaltam, de én nem akartam!

most olyan pocsékul érzem magam!:S

mit csináljak?


2009. márc. 16. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem csaltad meg..sokaknak sok mindent jelent az hogy megcsalás, de az hogy egy jóhaveroddal hazamész nem számít megcsalásnak..hacsak nem érzel iránta többet,vagy nem akarnál tőle vmit,és még az sem számít megcsalásnak ha gondolsz rá,csak az ha megteszed..kettesben lenni egy másnemű haveroddal nem megcsalás:)
2009. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás!!!! Te jó ég akkor én hányszor csaltam meg a féremet mert kolbászolok valakivel, de nem neked kellett volna hazakísérni...
2009. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Nekem az a véleményem, valojában te nem szereted azt a srácot, ha megcsaltad! Legalább ne mond meg, és imádkoz, hogy ne tudja meg. Tudod megkora fájdalom a srácnak, föleg ha szerett téged? Én már jártam igy.
2009. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Most azzal csaltad meg hogy haza kisérted a másik srácot?:S nem nagyon értem hogy mi ezen meg csalás.Ha meg csókoltad volna akkor az meg csalás.Nincs igaza anyukádnak.amíg nem történt köztetek semmi addig jó.
2009. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

nem bíztos hogy a srác dijjazná,hogy egy másikkal sétáltál,beszélgettél

az enyém a torkomat is elvágná:(

2009. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! Dehogy csaltad meg! Az, hogy tetszik neked, még nem jelent semmit. Ott a barátod, akit szeretsz. :) Ez a gyerek, meg (az alapján, amit írtál) csak haverod... Ha később sem csinálsz semmi hülyeséget, nem smárolod le vagy ilyesmi, akkor nincs mitől tartani! :) Az, hogy együtt lógtok, meg hogy jól elvagytok együtt még nem jelent megcsalást. Szóval ne aggódj! :)
2009. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem megcsalás.
2009. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:)
2009. márc. 17. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!