Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! HA egy lány rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! HA egy lány rátok mosolyog suliban, buszon vagy bárhol miért nem mosolyogtok vissza vagy ha igen miért nem mentek oda hozzá és kezdtek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 16:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Na, még csak az kéne.

Akkor azt kérdeznéd, miért akar mindenki kikezdeni velem?

(N)

2012. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
én is ugyan ezt kérdem csak fordítva. F/19
2012. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 taylortimothymatthew ***** válasza:
82%

Mert a mai srácok mert a férfi szót nem érdemlik meg. nos 100 pasiból 10 mer megszólítani egy nőt. a többi 90 pedig neten jobban tud ismerkedni,nagyobb a szája jobban mernek írni nagy szavakat. kb. ez az oka annak hogy nem mennek és használják ki azokat a lehetőségeket. részemről ennyi.

beszariak és inkább a mennyiségre hajtanak mint hogy a minőségel törödnének. tiszt.kiv.


20/F

2012. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Emberfüggő. Valaki nem szeret így ismerkedni, valaki szimplán nem mer odamenni, valaki meg nem veszi magára az ilyeneket, esetleg nem tetszik neki a hölgy, vagy csak nem akar kapcsolatot.


Szóval sok mindentől függhet.

2012. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én visszamosolyognék, talán oda is mennék, csak a külsőm miatt soha egy lány se mosolyog rám.
2012. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha a lány akar beszélgetni jöjjön oda. Az, hogy mosolyog meg minden, ezer mást is jelenthet, nekem az még nem elég ok arra, hogy odamenjek. Fordított esetben én is inkább odamennék.
2012. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
viszont vannak olyan pasik, akik nem szeretik ha egy lány kezdeményez.
2012. nov. 2. 16:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert egy mosolynál több kell a férfi büszkeség megtöréséhez.
2012. nov. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
a büszkeség megtöréséhez??? tehát ha neked is bejön a csaj aki rád mosolygott, akkor csak büszkeségből nem mész oda hozzá???
2012. nov. 2. 17:01
 10/20 anonim ***** válasza:
Én egy szimpla egyalkalmas mosolygás miatt nem megyek oda a lányhoz.Csak akkor ha nagyon tetszik.Általában mosolygok én is.
2012. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!