Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! HA egy lány rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! HA egy lány rátok mosolyog suliban, buszon vagy bárhol miért nem mosolyogtok vissza vagy ha igen miért nem mentek oda hozzá és kezdtek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 16:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
de ha meg sem próbáljátok, akkor esély sincs rá, hogy össezjöttök
2012. nov. 2. 17:30
 12/20 anonim válasza:

jók az ilyen szituációk...minden szimpátiafüggő, de ha tetszik a lány akkor természetesen visszamosolyognék, és úgy intézném, hogy legyen alkalmam beszélni vele, persze nem direktbe mennék oda hozzá hanem valamilyen olyan helyzetet teremteni ahol "véletlenül" találkozunk össze...ne érezze azt, hogy egy mosollyal rögtön levett a lábamról :D

véleményem az, hogy ha szeretne valamit akkor odamegy hozzád...de lehet az is, hogy félénk és nem mer, ha viszont nagyon szeretnéd megismerni akkor neked sem árt trükközni, elvégre te vagy a nő...elméletileg ti értetek csak igazán a szálak mozgatásához, és ha szeretnétek valakit akkor tehettek is érte, csak ne túl feltűnően, mert a becserkészés élvezetét meg kell hagyni a férfinak :) ha nem nyit feléd akkor próbálj meg te olyan helyzetet teremteni ahol szóba elegyedtek, de ne rohand le semmiképp sem (csak ügyesen)

2012. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

a kérdezõ #9 -es írásához annyit fûznék, hogy igen, egy mosoly kevés, mert lehet, hogy hülyíteni akar, s akkor oltári a pofáraesés.

A 6.-7. mosolynál már megdicsérheted a mosolyát, és elhívhatod sétálni, bár most hideg van, úgyhogy javaslom a forro csokit. (a kávézni hívás már ciki számba megy)

2012. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mert nem jó srácokra mosolyogsz.


Komolyra fordítva a szót, a mosoly nem elég biztató a legtöbb fiú számára, nem jelenti azt, hogy tetszik az adott lánynak. Én például ilyen helyzetben azt hinném, hogy valami mulatságos van rajtam és zavarba jövök. Mondjuk akkor is zavarba jövök, ha tudom, hogy tetszésből mosolyog rám. No de ilyenre nem igazán van példa.

2012. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14 vagyok. #13! Miért ciki kávéra hívni? (nincs cáfolatom, csak szeretnék tájékozott lenni a kérdésben)
2012. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Figyelj rám is mosolyottt már ismeretlen lány, de én nagyon csúnya fiú vagyok, mégis miből kéne gondolnom, hogy nem gúnyolódásból mosolyog rám egy lány? Amúgy többnyire csak szemeznek vagy hátrafordulnak utánam többször is akár az utcán. Ezek sem jelentenek semmi pozitívat. Gondolom meg kell bámulni a ritka ronda srácokat is nekik.
2012. nov. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség előző, elég jó dolgok, hogy néznek, esetleg szemeznek veled. Én azt mondom járj egy kicsit pozitívabban, egyszer élünk, azt is röviden, ne keserítsük meg a saját "dolgunkat".
2012. nov. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#16 Én tényleg ronda vagyok, és soha nem néznek meg nem is mosolyognak rám, legfeljebb néha röhögnek rajtam, de az azért jól megkülönböztethető.
2012. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#15 -ös. Azért ciki a kávézás mert minden béna ezzel kezdi.

Minden nõ az eredetiséget díjazza.

S még annyit, hogy sose mond azt a nõnek, hogy NA, AKKOR MIHEZ VAN KEDVED MIT CSINÁLJUNK?

Meg azt se, hogy CSINÁLJUK AZT AMIT TE AKARSZ, MERT NEKEM MINDEGY.

2012. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én vissza mosolyognék! Nem itélem el a kezdeményező lányokat, végül is nem élünk a középkorban. Csak rajta, gyere!
2012. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!