Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek imponál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek imponál, ha egy pasi okos, vagy teljesen semleges?

Figyelt kérdés
Egy rakás csajon konkrétan azt veszem észre, hogy még gáznak is tartják, ha értelmesebben nyilvánulok meg, mint az átlag.
2012. nov. 3. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szeretem, ha okos, de a felesleges öncélú okoskodástól a falra mászom
2012. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem "imponál", ez az alap.

Eleve csak olyan valaki lehet a párom, akit értelmesnek tartok és akire fel tudok nézni. Nekem ez fontos.

2012. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem is arra gondolok.. Csak hogy látszik az emberen, hogy kulturált, és széles az érdeklődési köre.
2012. nov. 3. 21:32
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
A másodikkal egyetértek. Nem jó, ha nálam okosabb a nő.
2012. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon is imponál, egy idiótával mit csinálok a testiségen kívül?

Igaz, nem is vagyok már kislány.

2012. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is szeretem, ha értelmes, de azt nem, ha okoskodik.

Fel lehet rá nézni :)

Persze, ez nem elég egy kapcsolathoz, de kell...

2012. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon is. Alap elvárás a részemről. Viszont azt nem szeretem, ha valaki okos és mellé pl. arrogáns. Mondjuk felizgat az, mikor egy okos pasi beleéli magát és úgy magyaráz nekem valamit, ami érdekel, de eddig nem foglalkoztam vele. :) Szeretem, ha tud újat mutatni nekem. 21l.
2012. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bukom az okos pasikra.

21/L

2012. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen semmi baj az okos fiùkkal. Ha nem okoskodnak feleslegesen és nem érzékeltetik az esetleges felsőbbrendűségüket. Egyéni észrevétel szerint viszont az okos fiùk között kevesebb a jófej és vicces fiú. Az okosok kicsit unalmasabbak szoktak lenni, de az okosság sohasem hátrány ;)
2012. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, nálam is alap "követelmény", hogy intelligens, értelmes, és okos legyen. De...Ha úgy vesszük, igen, imponál. :D
2012. nov. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!