Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves korban hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

25 éves korban hol érdemes csajozni?

Figyelt kérdés
Probáltam itt neten de eggyik társkeresön sem irtak vissza,Buliba meg nem szeretek járni söt nem is vagyok bulizos alkat .Akkor hol ismerkedjek ?Munkahely kilöve mert ott idösebb nök vannak,Tipp?nektek hogy jött össze?
2012. nov. 4. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Társkeresőzést még ne add fel. Sok hülye van, de szép szerelmek is szövődtek már az interneten.

Barátokhoz, haverokhoz tartozó lányismerősök nincsenek? Lánytestvéred van esetleg? Ha van, talán akad egyedülálló barátnője.

2012. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyedüli vagyok ,a haverok ismerösei meg mind olyan eggyéjszakásnak mondhatok ,de társkeresön meg senki sem ir vissza
2012. nov. 4. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nincs a helyén, ha senki nem méltat még csak szóra sem a társkereső oldalon.


Talán ez segít kicsit:


[link]

2012. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A neten akkor van esélyed, ha amúgy jól nézel ki, és előnyös fotókat raksz fel magadról. Ha nem nézel ki jól a netes társkereséssel nem hiszem, hogy komoly eredményeket tudsz majd elérni. Bár ha tényleg nem nézel ki jól, akkor máshol sem nagyon.
2012. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nyugdíjas otthonban
2012. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nyugdijjas otthonban ???ezt válaszolonk .örülj hogy te jol nézel ki .én ezt nem monatom el magamrol ,hiába vagyok rendes ,humoros,öszinte megbizhato ha senkinek sem tetszem ,
2012. nov. 4. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Buszon, utcán, melóhelyen, étterem, orvosi rendelő. Ahol csak lehet. :D
2012. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nőgyógyászaton
2012. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászat, ez komoly... :D

Na, oda aztán tényleg nem pasizni járnak a nők. Meg kicsit furcsán néznének, hogy mit keres ott egy egyedülálló férfi, aki történetesen nem a kórház személyzetéhez tartozik.

2012. nov. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szinte bárhol.
2012. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!