Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lánnyal járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lánnyal járnátok szívesebben?

Figyelt kérdés

1. alacsony 159 cm vékony nagy zöld szemek váll alá érő barna haj


2. 179 cm vékony barna szemű hosszú barna hajú lány


feltételezzük hogy mind ketten szépek...(akikről írtam csak kitaláltak az érdekelne melyik jön be jobban a fiúknak)



2012. nov. 4. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nekem mindenképpen a 2.
2012. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nekem az első lány 1. tetszik.

F19

2012. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Külső alapján sosem döntenék- második nagyobb nálam 1 cm-vel, ez sem kizáró ok, de emiatt az elsővel.
2012. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát én is 178cm vagyok, ezért pont 1 cm-vel magasabb a második, ezért inkább az első.
2012. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Az alacsonyabb lányok jobban bejönnek, de azért nem ez lenne az elsődleges. Aki belsőre is bejön.
2012. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Ivan Iljics ***** válasza:

Hát, kinek mi. Van aki az apró termetű lányokat szereti és van aki a hosszú lábakat.


Ízlés kérdése, nekem személy szerint mindegy én csak az arcot szoktam nézni.

2012. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 pamparamm ***** válasza:
85%
az elsővel mindenképp, bár még nem láttam vékony nagy szemeket....
2012. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#7. A vékony ott szerintem nem a szemére vonatkozik, hanem az alakjára. :D


Így nehéz eldönteni, mert lehet, hogy az egyiknek büdös a szája, a másiknak meg csak két foga van. Ezek csak nagyjából írnak le valakit, nem ez számít, ha jársz valakivel.

De legyen az első.

2012. nov. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Emberek ***** válasza:
88%
hát én a másodikkal járnék inkább, ugyanis 190 cm magas vagyok, ezért nem lenne szerencsés a 159 centi magas lány :(
2012. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet az esetem simán. De valahogy jobban izgat a 178 centis kicsit. Az még pont az optimális magasság, bár igaz, már kicsit magas is nőben, de velem egymagas, az jó. Így egyenértékű félként is jobban tudnám kezelni, egy igazi érett kifejlett nő képe lebeg előttem. Egy igazi asszonynak való! A kicsi lány meg inkább olyan kishugis, bár ha vonzó érett nő, akkor rá is tudnék nőként tekinteni, de valahogy másképp állnék hozzá a vele való szexhez. A magasabbikat azt jó keményen tolnám, a kicsit inkább babusgatnám, többet ölelném.
2012. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!