Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfelejtettem csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem csajozni, Depressziós voltam. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most 16éves fiú vagyok és már alig alig állok szóba lányokkal, ez valószínű azért van mert 12-14 éves koromban sokat csajoztam, és ott volt életem szerelme, MOST KINEVETHETTEK MEG MINDEN DE TÉNYLEG Ő VOLT! Szóval ott volt életem szerelme és nagyon sokat beszélgetem vele, mikor egyszer csak rádöbbenten hogy nemvagyok más neki csak egy fiú barát... Azóta nemigen tudok ki nyílni a lányok közelében, sőtt egyenesen kerülöm őket... Az akkori haverjaimat elvesztettem mert kicsit depressziós lettem, nem mozdultam ki otthonról....és hát elég nagy kocka lettem..:(

Erre most döbbentem rá 16évesen, de nemtudom hogy most mit csináljak? Haggyam a fenébe a lányokat, majd "késöbb ugyis eljön az igazi" hitben élve, vagy csak várjak míg a csajok nem kezdenek majd nyomulni( volt rá példa, de sajnos kevés, és azok is csunyák voltak[ezt nem ugy mondom mintha egy önelégült, pöffeszkedő alak lennék, de tényleg volt])

Vagy veletek is volt ilyen? Vagy mit tegyek?:(((

Remélem érthetően le tudtam irni...



16/F



2012. nov. 5. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
hát...ha ő volt életed szerelme..... ( -.- ) akkor már ne is csajozz...felesleges... hisz életed szerelme szerinted már megvolt -.-
2012. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Mentsd le ezt a kérdést és olvasd vissza 30 évesen, jókat fogsz rötyögni rajta.
2012. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ahelyett, hogy a karakteredet fejlesztgetnéd, fejlesztgetheted saját magadat is...emberileg...
2012. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne légy kocka, de ha nem megy a csajozás, ne erőltesd.

Egy kis időt tűzz ki, hogy addig semmiképp, mondjuk 2-3 hónap. Próbálj meg összebarátkozni 2 olyan emberrel, akire sose gondoltál barátként, és 2 olyannal, akivel szerettél volna, de valamiért kimaradtak. Ha ez nem megy, beszélgess rokonokkal, ismerőssel, szomszéddal. Vegyél ki csajozási szabadságot, és kezdj valamibe, ami segít mindent máshogy látni.

2013. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!