Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PETRALETO kérdése:

Hogyan hódítsam el?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimban. Tizenkettedikes. Én kilencedikes vagyok. Mondanom sem kell, hogy oda vagyok érte. Eleinte csak a facebookját nézegettem, majd bejelöltem, és láttam, hogy tavaly még volt barátnője. Fogalmam sincs, hogy most még meg van-e neki, de nem tűnik úgy. Amikor a suliban szembejön, egyre többet néz rám. Egyszer láthatólag zavarba is jött... :) És én nem tudom, hogy hogyan tegyek még többet azért, hogy felfigyeljen rám, és esetlegesen összejöjjünk, vagy valami. De viszont nem akarom elszalasztani, hogy nem csinálok semmit. Mert akkor tudom, hogy elveszíthetem. De igazából az is probléma, hogy nem merek odaköszönni neki, mert félek, hogy nyomulásnak venné. SEGÍTSETEEEK!
2012. nov. 5. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy 12-es srac 9.-es lannyal fog kezdeni,de mindegy.Szunetben ha latjatok egymast mosolyogj ra(de csak picit)ha radnez nezz el masfele.Ha nem veszi a jeleket akkor 1;vagy egy seggtitan,2;meleg.De vegulis szunetbe neki is mehetsz egy kicsit bocsanatot kersz,kozbe mosolyogsz.Ha ezt sem veszi hagyd.

Ekezetekert sorry,ide kint kulfoldon nincsen Magyar billentyuzet :D

22/f

2012. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát igen én is ezen gondolkoztam, hogy korkülönbség is van, de hát... oké, megfogadom a tanácsodat, köszi :) amúgy semmibaj az ékezetekért, megszoktam
2012. nov. 5. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem anno nem lett volna gond hogy csak 9.-es a csaj, voltak elég jó bukszák:D

Szóval ez ne vegye el a kedved, nem feltétlen kizáró tényező:P

2012. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) köszi a biztatást, remélem összejön valami... :)
2012. nov. 5. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

En sulimba is voltak eleg jo 9.-es csajok,de nekem mindig idosebb baratnoim voltak szoval:)Amugy probalkozni mindig lehet vesziteni nem veszithetsz semmit,csak aztan vigyazz,ismerem magunkat 18 evesen egy 15 eves(foleg ha szuz vagy)eleg nagy "eredmeny"lehet a sracnak:D

2012. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jajj nekem. :P de annyira akaroooom!
2012. nov. 5. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat,ha teged nem zavar,hogy benne van a pakliban,hogy csak megdug majd dob,akkor hajra! :D
2012. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát. Ennek az elkerülésére törekedni fogok.. :D
2012. dec. 17. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!