Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nem érzitek úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem érzitek úgy, hogy a pasik egy része csak az állandó szex reményében akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 20:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
a komoly kapcsolat az anya- és apapótló, nagyrészt..
2012. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
olyan esetben elképzelhető, ha valaki pl kint dolgozik, itthon meg hiteget egy csajt - így meg van az állandó szex - amikor meg végleg haza jön, egyszerűen szakít (tapasztalat)
2013. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

ne haragudj, de szerintem ahogy egy férfinek úgy egy nőnek is szüksége van a szexre :)

egy kapcsolat pedig ebből is áll...

ha egészséges nő vagy akkor igényled te is...most nem akarom a srácok pártját fogni, de ha egy férfi nem akar kapcsolatot akkor is tud szexelni és ez nem kapcsolat függő..ahogy nő is tud kapcsolat nélkül szexelni és aki tagadni meri ezt az egy prüd ribanc, mert valahol még ha úgy érzi nem is meri megtenni, mert azt ordibálja, hogy csak érzelemmel tud szexelni az hazudddikk.

amikor két ember el jut oda, hogy már pedig kapcsolatot akarnak kialakítani azt egyik fél sem csak a szex miatt csinálja ...

nyilván egy kapcsolat azért komoly dolgokból áll: megyünk anyósékhoz (oda-vissza dolog), közös progamok, egymás barátival lógás..és így tovább és így tovább...

szóval szerintem ez a kérdésed egy butaság :/

2013. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

vagy azért mert akibe szerelmes az mással jár és neki kell egy búfelejtő akárki

vagy mert akar egy ingyen csicskát aki teáztatja, kiszolgálja, anyuci2

ezek szoktak még lenni...

és hát akkor inkább a szex miatt jöjjön a pasi... még az is méltóságteljesebb

legalább akkor tudom, hogy valami kifacsart állatias módon, de a Nőt látja bennem

és nem a szolgát vagy valami "akárkilehet csak legyen"-t

2013. jan. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne vessetek meg, de én úgy gondolom, hogy egy kapcsolatban elengedhetetlen a jó szex. Teljesen normális nőnek tartom magam, nem vagyok ribanc, de szerintem igenis fontos a szex. Én 2 férfitípust különböztetek meg:

1. jóképű, mindenkit ágyba tudok csalogatni típusú férfiak

2. nem adonisz típus, ragaszkodó, hűséges

3. jóképű, hűséges típus

Sok nőnek az olyan pasi kell, aki helyes, magabiztos. Csak az a baj, hogy az ilyen pasik ki is használják, hogy szinte minden szexis csajt az ágyukba tudnak csábítani. Ezek a pasik aztán egy idő után (ez lehet változó, 2 hét, vagy akár 2 hónap! náluk ez már soknak mondható) megunják a nőt, és új vizekre eveznek, mert már szerintük mindent láttak a nőből szex téren, és mivel kalandozók, újra vágynak, és ekkor koppan a nő, hogy nem volt elég jó vagy mi van?? Azt nem tudom, hogy ezek a pasik, ha mondjuk elérnek egy bizonyos kort, meg tudnak-e változni, lehet, hogy valaki igen, de lehet, hogy valaki mindig is a szívtipró kategóriába fog tartozni.

A másik típus viszont megbecsüli a barátnőjét, szeret vele lenni. Bár nem az a hű de sármos pasi, de kedves, aranyos.

Vannak a nagyon helyes, hűséges pasik is, de szerintem belőlük van a legkevesebb ezen kategóriák közül.


22/N

2013. jan. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13-mas, nem is tagadhatnák :D Hiszen akkor kik azok a csajok akikkel a pasik a szex igényeiket folyton kielégítik, egy éjszakás kalandokkal?

Ahhoz is két ember kell, nem csak a pasi éli világát, hanem az a csaj is akivel azt teszi, valahogy ezt a felet mindig kihagyják a számításból. :)

De az ilyen csajt nem veszik csajnak, mert leri***cozzák, leku**ázzák aztán meg sírnak hogy hol vannak a normális csajok. -_- Állandóan az ilyen csajok társaságát keresitek, meg is találjátok, aztán meg ne sírjatok ha a csajotok is megcsal.


Amúgy a kérdésre válaszolva mért, nem ilyen kapcsolatot keres mindenki? :O Ha nem megy a szex, akkor abból előbb utóbb szakítás lesz, akkor is ha nem a szexről szól a kapcsolat de elég feszült egy viszony lesz belőle idővel.

Az állandó szex meg mit takar? Napi 3? Vagy heti 3-4?


Eddigi barátaim annyival bőven beérték amennyit én adtam, a mostani meg akkor akarja amikor neki feláll... mindegy nekem van e kedvem vagy sem. És ez még csak 1 a többől, szóval tapasztalatom szerint sok a norma pasi aki a kapcsolat miatt akar kapcsolatot :P, amiben persze van szex is mint kellemes plusz, ami nem árt :)

2013. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15 igaz nem matekbol tettem emelt erettsegit. de akarhogy szamolom ez 3 tipus:D


hogy hozzaszoljak a kerdeshez is, sajnos ilyen is elofordulhat..

2014. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!