Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha félek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha félek a szép lányoktól, de úgy igazából mindenféle lánytól? Ki lehet ebből gyógyulni valaha is egy rusnya fiúnak?

Figyelt kérdés

A félelmet nem úgy értem, hogy ne mernék megkérdezni például ilyen alapvető dolgokat, hogy mennyi az idő, de az ilyennel is csak akkor zavarom meg az embereket inkább, ha valami nagyon sürgős dologról van szó. Egy fiúval lazábban és könnyebben kezdek el beszélgetni, mivel ők azért nem szoktak elküldeni a pitsába és nem olyan bunkók, mint a lányok. Sajnos tapasztaltam, hogy mennyire elutasítóak, flegmák, érzéketlenek a lányok a csúnya fiúkkal, ha véletlen hozzájuk mernek szólni, úgyhogy én valószínűleg ezért is lettem ilyen félénk velük szemben, ugyanis még kisiskolás koromban két lány barátom volt és velül simán elvoltam, de azátn középsuliban olyan osztáylba kerültem, ahol megtapasztaltam milyenek is a lányok a nekik nem tetsző, félénkebb, kedves fiúkkal.

Aztán később pár haverom hatására bepróbálkoztam mégis pár lánynál és mondanom sem kell ritka volt a kedves lány, aki normálisan fogadta volna a kezdeményezést, annál durvább volt, amikor egyik lány kigúnyolt az orrom miatt, a másik meg lecsicskázott és azóta már nem is próbálkoztam többet személyesen lányoknál, haveroméknak meg megmondtam, hogy én mostanstól csak neten fogok kezdeményezni. Ez a mai napig így van, bár most meg a képeimet látva tűnnek el vagy rondáznak le, esetleg kopnak le szó nélkül a lányok, így ismét egyértelmű lett számomra, amit egyébként mindig is tartottam magamról 14-15 éves korom óta, hogy én egy ronda fiú vagyok.

Szóval így ronda fiúként gondolom azért van, hogy minél szebb egy lány én annál jobban tartok tőle és, ha utcán velem szemben jött például legutóbb is egy vonzó, szép lány és én alig bírtam levegőt venni, igyekeztem nem is nézni rá, de amint meglátott elkezdte simítgatni a haját, majd, ahogy elmentünk egymás mellett, le is hajtotta az arcát lefelé nézett, gondolom ilyen ronda fiút, mint én sem bírt tovább nézni.Ahogy elmennek mellettem a lányok újra megkönnyebbülök és ismét levegőt tudok venni. Tudom nagyon szánalmas vagyok és nem is szeretek erről mesélni, de attól még ez van sajnos. Valahogy azóta, mitóa kigúnyolt néhány lány még inkább félek tőlük, az egész női nemtől és igyekszem nem is zavarni őket, ha muszáj valakitól tanácsot kérni vagy útbaigazítást inkább fiút, felnőtt férfit kérdezek meg, ők úgysem vágnánank flegma fejet vagy mutatnák ki, hogy mennyi undorodnak tőlem. Szegény lányokat egy ocsmány fiú ne zaklassa már, én is így gondolom és elnézést kérek ezúton is azoktól a lányoktól, akik véletlen ritka ronda arcomat meglátják. Ígérem igyekszem nem nézni a szemükbe sem, nem megsérteni szépségüket rút képemmel.



2012. nov. 4. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondoltál arra, hogy kevésbé szép lányoknál próbálkozol? Vagy hogy egyszerűen megpróbálsz tovább látni a külsőnél? Miért csodálkozol, hogy mások (az általad szép lányok) a külsőd alapján ítélnek el, ha te is ugyanezt teszed? Az írásod alapján eddig csak szép lányoknál próbálkoztál, pedig a kevésbé sikeres pasiknak ez nem túl szerencsés húzás, mivel a szép lányoknak sok udvarlója akad, így van miből válogatni, és miért is választana egy ronda pasit, ha kaphat jobbat? Épp ezért olyan lányt keress, aki nem külső alapján ítél. Lehet nem lesz olyan csodaszép, mint egy szupermodell aki most pattant ki egy férfimagazinból, de az igazi emberi értékeket náluk kell keresni...
2012. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gyakorolnod kellene a nőkkel való kommunikációt. Így nem zavarna a mindennapi életben.

A sima kérdezés engem nem zavar, de tudom, hogy a lányok egy kupac férget is szívesebben néznének akár órákig, mintsem hogy engem lássanak egy pillanatig. Ez van, ezzel nem tudok mit csinálni, szóval el kellett ezt fogadnom, és így élnem az életem.

2012. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A nők nem annyira a külsőt nézik, mint mi férfiak. Legyél férfias: magabiztos, bátor, okos, megbízható, ápolt, divatos. Ez sokat javíthat az esélyeiden. A szép lányokkal is nyugodtan beszélgess, de valószínűleg lejjebb kell adnod az igényedet, amíg nem szeded össze magadat.


Érdekes, ezt az "undort" gyakran látom nőkön, pedig én nem vagyok ronda. Nem tudom mire vélni.

2012. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányok pont, hogy csak a külsőt nézik. Lehetnek a férfinak bármilyen belső értékei a lányok elhajtják, hogyha ronda az arca és mellette még esetleg alacsony is.
2012. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!