Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szépnek tartott lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szépnek tartott lányok! Csúnya fiúknak van értelme próbálkozni nálatok vagy inkább ne is zavarják köreiteket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 02:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Férfi vagyok, de tapasztalatból tudom, hogy ők nem a külsőt nézik hanem a bátorságot, hogy legalább egy értelmes mondatot ki tudott mondani a szép lánynak a csúnyának tartott srác.


Erről ennyit.

2012. nov. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha ápolatlan, gusztustalan, visszataszító vagy, buta, udvariatlan bunkó,lekezelő, trágár, beképzelt, girnyó vagy dagadt, nagyon alacsony vagy sosincsvége colos, fehér, sárga, barna, fekete, füstös és büdös, akkor ne zavard köreinket.

De ha ezek közül egy is hiányzik, akkor valakinél mindig van esélyed.

2012. nov. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Az ápolatlan, gusztustalan, visszataszító vagy, buta, udvariatlan bunkó,lekezelő, trágár, beképzelt, girnyó vagy dagadt, nagyon alacsony vagy sosincsvége colos, fehér, sárga, barna, fekete, füstös és büdös férfiak nevében megkérném a szép nőket, hogy ne zavarják köreinket.
2012. nov. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

TA!KA!ROODJ! most! Mersz élni TE!

CSak vicc. Én egy olyan faszi vagyok, akire ez nem vonatkozik. CSak szeretném leírni vígaszként az útcai élményeimet. Láttam én is sok szép leányzót olyan emberkékkel nyomulni kéz a kézben, hogy a szám tátva maradt, ennek meg hogy a ge cibe lett ilyen nője?! ez volt az első gondolatom... és nem egy ilyen van. Hidd el!

CSak azt akarom ebből hihozni, hogy sokaknak lehet simány esélye, csak tudni kell jól választani. Ez főleg a magasság/alacsonyságra értendő, meg a stílusbeli eltérésekre.

2012. nov. 6. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát, nem tudom...én elég sok dicséretet kapok, tényleg nem vagyok rosszban a külsőmmel és egy olyan pasi tetszik, aki alacsony (alig van 165cm) és ha úgy ránéz egy másik nő, tuti nem tartja valami jó pasinak, mégis tetszik. Van valami megmagyarázhatatlan a külsejében, amit kívülről nem tudnék megmagyarázni miért, de megáll a szívem dobogni, ha ránézek. Viszont volt olyan fiúm, akire mondhatnánk álmaim pasija, tényleg nagyon jól nézett ki, de benne is inkább valami megmagyarázhatatlan tetszett meg, szóval az, hogy te csúnyának tartod magam, mert alacsony vagy, vagy magas, görbehátú, szemüveges, még alapjában nem jelenti azt, hogy menthetetlen vagy, mert valakinek úgyis kelleni fogsz. Szóval a külső nem mindig a véges döntés. És Én is láttam már rettentő csúnya lányt, becserkészett egy olyan pasit magának, hogy csak na, szóval érdekes ez, valami van a lelkitársas dologban szerintem...
2012. nov. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
...ja, és persze számít, hogy miben érzed magad csúnyának! Ez a srác, akit emlegettem, elásta magát már a sárga földig, hogy alacsony kis nyomi és nem kell senkinek, én meg a fél kezem odaadnám érte és még csak nem is tudja, mert félek bevallani, azt hinné csak szórakozok...szóval amit te nagyon is utálsz, szégyellsz magadon, azt lehet más szexepilnek fogja fel rajtad, tehát fel a fejjel! Érdemes elgondolkodnod azon amit írtam, ha már kiírtam a fél kezemet!
2012. nov. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Nem akarlak kiábrándítani titeket, de amikor az utcán láttok csúnya fiút szép lánnyal, ott 99%-ban a pénze miatt van vele a ribi... Persze 2 külön dolog az, hogy tényleg csúnya a srác vagy csak saját magát tartja annak, mert találkoztam már olyannal, aki csúnyának hitte magát és közben tök helyes volt.
2012. nov. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%
Sohasem értettem, hogy egy amúgy anonim oldalon, minek kell hazugságokat kiírni. Egy ronda, alacsony pasinak soha sem lesz esélye nem hogy egy szépnek tartott lány, hanem bármilyen nőnemű lény meghódítására vagy hogy párkapcsolatot alakítson ki vele. Ez tény. Sokan itt megpróbálnak reményt adni az amúgy nem szép pasiknak, de hogy miért? Hogy még nagyobbat koppanjanak a végén, és akkor lehet min röhögni?
2012. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8:36-os, persze az egész világnak az a mániája, hogy rajtad röhögjön, senkinek nincsen jobb dolga :)
2012. nov. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én barátom nem is szép, nem is magas (bár nálam azért 1-2 centivel magasabb). De jól érzem magam vele, jókat szoktunk beszélgetni és az ágyban is szuper.

Viszont mégis a kinézetére fog rámenni a kapcsolatunk: iszonyú önbizalomhiányos, emiatt állandóan más lányokkal flörtöl, mert nem tudja elfogadni magát, muszáj neki a pozitív visszajelzés. Aztán persze ha nem kapja meg, akkor még többet flörtöl. Ezt pedig hosszútávon nem tudom tolerálni. Főleg hogy az előző barátom pont az ellentéte volt, bomlottak utána a lányok, ő meg mind elhajtotta. Eleinte az is zavart, de aztán rájöttem, hogy bízhatok benne. A mostani barátomban nem bízom, ugyan én is szép vagyok, de miután azon keresztül értékeli magát, hogy hány lánnyal randizik, stb., így bőven benne van a pakliban, hogy ha jön egy nálam szebb lány, aki értékeli őt (és miért ne jöhetne, mindenkinél vannak szebbek, és simán lehet olyan, aki észreveszi azokat az értékeket, amiket én is), akkor otthagy, hogy növelje az önbizalmát.

Kicsit utánaolvastam a jelenségnek, tipikus. Emiatt az biztos, hogy ha tényleg meglépi ezt, akkor utána erősen el fogok gondolkozni, hogy a jövőben akarok-e bármit olyantól, akinek komplexusai vannak a külseje miatt.

2012. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!