Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy osztálytársam, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársam, aki nagyon bejön, tavaly tudattam vele, hogy mit érzek, eluasított. Mások elmondása szerint is, szeríntem is tetszem neki most. Mi tévö legyek?

Figyelt kérdés

Tavaly arra hivatkozott, hogy osztálytársak vagyunk, de akkor még valószínüleg egyáltalán nem tetszettem neki.

Nagyom sokat változtam, külsöleg izmosodtam, jobban öltözködöm, hajammal is kezdtem valamit, figyelek az arcbörömre

megkomolyodtam, több önbizalmam lett, szereztem tapasztatokat stb


ellenben nem akarok ismét odamenni hozzá, több okból is, büszkeségem miatt, nem akarok ismét pofára esni, meg úgy gondolom, hogy úgy is tudja mi a helyet, nem rajtam múlik


mindig mosolyog, figyel, ha beszélek vele csillog a szeme, de mint mondtam nem csak én látom így.


2012. nov. 6. 12:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és hihetetlenül félénk..
2012. nov. 6. 12:25
 2/7 anonim ***** válasza:

de szeretem ezt a : "osztálytársak vagyunk" indokot.. ennyi erővel "nem járok veled mert sajna mindketten emberek vagyunk és én nem járok emberrel :S túl közel van hozzám :S"

Ez egy olyan szar indok...

Hát ha bosszút akarsz álni akk menny oda kérdezd meg és ha aszondja hogy igen akar akk mond meg hogy "az gáz, mert én nem járok oszt társal xD" Nézne egy nagyot tuti :D

De haa akarsz vele valamit akkor menj oda, beszélgess vele, legyél vele és egy idő után fel fog tűnni ha tetszel neki.

2012. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lätom barätom a tapsztalat es az izmok melle tököt nem szereztel :DDDD

Öcsem a ferfinak az a dolga, hogy odamennyen. Az a csaj sosem fog odamenni hozzäd erre ciänt is ehetsz.

Mit veszitel ? Max elküld megint a picsäba. De te megprobältad, bätor voltäl, nem erdekelt se isten sem ember.

Ezt csinaljak a ferfiak. Nem felünk a pofara esestöl. Szedd össze magad, legy ferfi. MEg amugy is egy izomällat vagy xD

2012. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1# Nem az a baj, hogy nem tudom, hogy mit érez. 2# :D csak az a bajom, hogy én már elmondtam neki mindenet, elkéne érnem, hogy ö is tegyen valamit

ha megint elküldene, már nagyon gáz lenne, mintha nem értettem volna meg elsöre

2012. nov. 6. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi nöd volt mar neked? A nöknel

1. nem = meg gondolkodom, nem tudom.

2.nem = talän.

3.nem =ekkor elkezdhetsz gondolkodni azon vajon tenyleg tetszel e neki, de azert meg utoljara !!!


DE mondok meg valamit. A nök a kitarto pasikat szeretik.

Es a csaj soha, de soha nem fog kedemenyezni, sem tenni barmit is. Neked kell, de ha nagyon akarnad akkor mar megtetted volna.

2012. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Bátran próbáld meg még egyszer! Bőven megér még egy próbát. És ha félénk, ő nem fog újra kezdeményezni, pláne azután, hogy egyszer már elküldött.
2013. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 __Flopyeri__ válasza:
Döntsd el magadban tudsz vele valamilyen jövőt képzelni döntsd el megéri-e érte eldobni a büszkeségedet és így könnyebben tudsz dönteni szereted-e vagy nem?
2013. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!