Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai tini lányoknak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tini lányoknak ki számít helyes fiúnak? Miért van az, hogy a csúnyább tini lányok megelégszenek egy átlagos fiúval is, a szép lányok viszont élből elutasítják az átlagos fiúkat, sőt le is rondázzák?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért van az, hogy a csúnyább tini fiúk megelégszenek egy átlagos lánnyal is, a helyes fiúk viszont élből elutasítják az átlagos lányokat, sőt le is rondázzák?

Amúgy a szépség relatív...

2012. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Menedzser ***** válasza:
kell a ráknak kimaszkírozott kacsaszájú liba ...
2012. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
hát szerintem nem lehet kategorizálni kinek milyen típus jön be :D van akinek a focista, van akinek a műszév,alterebb, van akinek a páva kis undormányok szóval lényeg a lényeg nem lehet így megmondani, viszont, ha csúnya vagy akkor hát így jártál, most nem kérheted egy lánytól se, hogy legyen veled mert a te lelkivilágodnak ez mennyire jó lenne, ha ő nem szeretne veled lenni... érted..
2012. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mi vagyok, mert volt lány, aki lerondázott, de más lányok meg helyesnek mondtak. Lehet tényleg igaz, hogy a szépség relatív, de akkor mégis miért van az, hogy mindegyik lány odáig van a páwákért meg a focistáktól, bulizós laza gyerekektől nedvesednek még a csendes lányok is.
2012. nov. 6. 18:43
 5/12 anonim ***** válasza:

lényegében nekem bejönnek az átlagos fiúk :)

de más a lényeg :)

2012. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igazából én csak saját tapasztalatból tudok írni.Én is ilyen fogjuk rá átlagos lány vagyok ,és van hogy bejönnek ilyen menő srácok,de azokkal sose jönnék össze mert jó nagy tapló mindegyik.A szép lányt és a menő lányt meg ne keverjük,nem ugyanaz a kettő!Egy kiló vakolattól még nem lesz senki se szép!És persze mindenkinek más tetszik!Meg ezek a szép lányok ilyen nagyképűek és kur*ára elvannak maguktól szálva,szóval nem csodálkozom hogy visszautasít átlagos fiúkat,mert nekik ilyen kis menő pózerek kellenek.

Én sose akartam magamnak focista vagy páwa pasit !

2012. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Claire Thomas válasza:
nekem bejönnek az ,, átlagos ,, fiúk, de igazán nem ez a lényeg, és a kifestett libákból csak azoknak jut, akik a legnagyobb barmok a világon
2012. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a legfontosabb hogy legyen önbizalma, ha azt látom hogy jól érzi magát és nem foglalkozik a hibáival hanem elfogadja magát úgy ahogy van akkor már bejön egy picit. A másik meg hogy tisztelje a lányokat, és legyen kedves.:) 14/L
2012. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert a focisták zok focisták és kész:D Ha sok csajt akarsz,kezdj el focizni,és ne legyél noob:) Annyi csajod lesz amennyit akarsz:)
2012. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A szép lányoknak a helyes fiúk jönnek be.

Te is a szép lányokra buksz nem?neked sem a csúnyák tetszenek.

Akkor a szép lányoknak mért a rondák tetszenének?

Am ha raknál képet elmondanám a véleményem.

2013. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!