Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar találkozni velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar találkozni velem ezek után? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és a hétvégén elmentem egy kicsit szórakozni.Eléggé feloldódtam és megismerkedtem egy borzasztóan helyes sráccal és meghívott pár italra és elkezdett velem flörtölni és később elkezdtünk csókolózni.Utána mondta,hogy talán elmehetnénk a lakására.

Tudtam,hogy nem kéne,mert nem társasjátékozni akar velem,de végül is vele mentem,mert elegem volt abból,hogy még mindig szűz vagyok és még nem láttam olyan helyes pasit,mint ő.

A lakásán viszont valahogy más lett minden,rájöttem,hogy talán nem kéne lefeküdnöm vele és látta,hogy valami nem oké és elkezdtünk beszélgetni(én mondtam neki,hogy nem kell úgy tennie,mintha érdekelné az életem,de mondta,hogy szeretné,hogy jól érezzem magam) és rájöttem,hogy velem még sosem volt egyetlen srác sem olyan kedves,mint ő,pedig ki is használhatta volna a helyzetet.Végülis nem feküdtem le vele,de azért történt pár dolog...Utána mondta,hogy aludjak ott nyugodtan,szóval maradtam és másnap délelőtt haza hozott.Azt hittem,hogy nem fogom többet látni,merteléggé elcs*eszhettem neki a hétvégéjét,amikor csajozni akart,de helyette engem kellett vigasztalnia,bár állítja,hogy jól érezte velem magát,de azért gondolom nem így tervezte az estéjét.


Pár napja hívogatott egy telefonszám,de sosem vettem fel.De ma már elegem volt belőle és kíváncsi voltam,hogy ki az.Az a srác volt,akivel a hétvégén voltam(nem tudom,honnan szerezte meg a számomat) és mondta,hogy ha van kedvem,akkor találkozhatnánk és elmehetnénk ebédelni.Szóval pénteken együtt ebédelünk,de nem tudom,hogy miért...

Nem vagyok éppen olyan lány,akiről minden férfi álmodik(jó,azért bányarém sem vagyok,csak átlagos),de ő meg pont olyan,aki bármilyen lányt/nőt megkaphat és ahogy észrevettem,gazdag is,szóval fogalmam sincs róla,hogy mit akar.

Én folyton rá gondolok,de azt hittem,hogy ő már a nevemre sem emlékszik.Most nem tudom,hogy mire számítsak...Nem akarok reménykedni feleslegesen.



Nem vagyok közömbös neki?De kicsit sem vagyok olyan lány,akikkel az olyanok együtt vannak,mint Ő.



17/L(Ő 23 éves)



2012. aug. 8. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne becsüld alá saját magadat!!! :D


Ha kihasználni szeretett volna, akkor megtette volna. Ha nem érdekelnéd, nem nyomozott volna a számod után. :)


Menj vele ebédelni, érezd jól magad és úgyis érezni fogod, hogy mit kell tenned. Ne görcsölj semmin. :)


Sok sikert kívánok és írd majd meg, hogy mi volt. :)

2012. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez eléggé necces, és kétesélyes... Mindenképpen vegyél vissza a tempóból, mert nagyon nagy az esély rá, hogy azért kedveskedik, hogy egyszer-kétszer-párszor megfektessen, és ennyi. Ha most elkezdtek randizni komolyan, ne történjen szerintem semmi hasonló... Akkor derülhetne ki, komolyan gondolja-e.
2012. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szernintem tiszta jó, élvezd ki, nagyon ne éld bele magad semmibe mert azt sosem szabad ha pasikról van szó;) :P

De örülj neki ha érdeklődik irántad, aztán csak okosan meg ügyesen.

2012. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ne gondolkodj ilyeneken hogy ő milyen meg te milyen vagy, valószínűleg megláthatott benned valamit ami többet ér mint a külső és te tetszel neki nem a cici meg a pofid. Vagy pedig csak szimplán alábecsülöd magad, és igazából bombázó vagy:P mi meg itt vígasztalunk:D na Hajrá!
2012. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki.Menj el,erezd jol magad ! ;)
2012. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a válaszra magadtól is rájössz. ne becsüld alá magad, és hagyj fel ezzel a nem vagyok álomnő hozzáálással, mert ezzel fogod elcseszni. nyilván az is tetszik neki, hogy nem olyan ribi vagy, akit egy kis pia után megkaphat.
2012. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó randit :)
2012. aug. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta van itt még valaki?:D
2022. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!