Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok? Ti járnátok velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Ti járnátok velem?

Figyelt kérdés
165 cm magas vagyok, olyan 55kg, viszonylag széles vállaim vannak, rövid barna hajam van, barna szemem, fekete keretes szemüveget hordok-máskor kontakt lencsét. Sokak szerint kellemes arcom van, értsd jóképű. Kíváncsian várom a válaszaitokat. 24. évemben járok!
2012. nov. 6. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55 kg?! Jesszus
2012. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen annyi. :D
2012. nov. 6. 20:10
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Én dugnálak, de kapcsiba most nem mennék bele bocsesz, a Tomika nem venné jó néven ha ott hagynám.


SP voltam sziasztok!

2012. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van egy 167 centis haverom, akinek van egy jól kinéző barátnője.A havernak kilóg a kapanyél a szájából de nem baj...
2012. nov. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Van egy betegségem ami miatt diétáznom kell, ergo nem tudok ennél jobban meghízni, de mellette sportolok, már amennyit lehet. Nem veszem fel magamra a hülyeségeket, remélem normális válaszokat kapok!
2012. nov. 6. 20:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ha járni nem is, egy randira biztos elmennék, utána kiderülne a többi. Ahogy leírtad helyes lehetsz és a helyesírás is megvan legalább. Ha érdekelne egy vakrandi, írj. 21/l
2012. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez alapján aztán olyannyira el lehet dönteni... Mint az összes többi ilyen kérdés, hihetetlen mennyi degenerált van...
2012. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Ilyenkor az ember nem konkrétumokat ír, hanem csak általánosságában leírja a külsejét! Választ sem konkrétat vár... degenerált, lehet, hogy az vagyok, de legalább nem rosszindulatú!
2012. nov. 6. 20:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem vársz konkrét választ? Akkor ezzel a kérdéssel nem jutottál előrébb, és nem is áll szándékodban. Jól értelmezem?
2012. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, ha jobban bele gondolok. Én nem konkrét válaszokat akartam kicsikarni az emberekből, bocsánat, ha esetleg félreérthető a dolog, úgy éreztem írnom kell. De azért kérlek ne nevezz degeneráltnak, azért nem mindenki sötét ezen az oldalon!
2012. nov. 6. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!