Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátnőm olyan kompromiszumot akar kötni hogy én áljak le a testépitésröl és akkor ő leszokik a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Isszonyatosan undorodom a cigifüstöl és mikor úgy csókol meg néha hányingerem is van tőle. Én 10 éve sportolok, de ő nem érti meg. Mindig ha találkozunk cigizik, ha tudunk találkozni 30-40 percet ő a 80%-át cigizéssel tölt, és nem az hogy összebujnánk vagy bármi. Már megigérte hogy leszokik de 1 hónap után se történt semmi.

2012. nov. 8. 09:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a pics@ba.
2012. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%
Nem illetek össze, hagy ott a p*csába!
2012. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
az ilyenek úgyse fogják betartani...
2012. nov. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Lol :D Mutattál már neki cuki belsőszerves képeket a cigi hatásairól?
2012. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Lényegtelen hogy a lány mit akar. A kérdés: Te mit akarsz? Megéri-e annyi energiát beleölni a lányba? Megéri-e az a füstös képe?


Legyél már FÉRFI. Mond meg neki, hogy ha nem szokik le akkor képes vagy ott hagyni. Van egy olyan érzésem, hogy te fügsz a lánytól.


Kompromiszumokat sose fogadj el, és ne is adj rá esélyt. Te vagy a férfi, te vagy a vezető. A lány meg fogadjon szót. Ha szeret és vágyik rád, megfogja tenni.

2012. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szokj rá te is és akkor nem fog zavarni, hogy érzed rajta!
2012. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze. Amúgy megértem a csajt, nekem is taszítóak a testépítők. Kár vesződnötök egymással.
2012. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért azzal nem igazán értek egyet, hogy a férfi a vezető és kész, a nő kussoljon -.-" Pont ellenkezőleg: ha egy pár valamiben nem ért egyet, szerintem az a normális, ha megbeszélik, és kompromisszumot kötnek.


Kérdező! A te esetedben kicsit furának tartom ezt a felvetést a barátnőd részéről, de ez a TI kapcsolatotok, mérlegelj, hogy neked megéri-e.

Amúgy mióta vagytok együtt? Akkor is cigizett a lány, amikor összejöttetek, vagy a kapcsolatotok alatt szokott rá?

2012. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Össze jön két ember. Mindnek van valamilyen rossz szokása a másik szerint.

Mindegyik változzon át királyfivá, és királykisasszonnyá.

Egyik sem legyen önmaga.

Ez jó, mi?

Hogyan tudtál egyáltalán egy dohányos srácot kifogni? Én nem bírnák egy nikotintól bűzlő fiúval csókolózásig eljutni. a testépítést is csak addig bírom, amíg egészséges mozgásigényt elégít ki. Ha már férfias izmokat fejleszt egy nő, azt sem bírom. Szerintem nem jól választottatok.

Persze ez csak az én véleményem, mert sokan bírják a muszklis nőket.

2012. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, ők pont fordítva vannak. :DD

A fiú agyongyúrt, a lány cigizik. :P

2012. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!