Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a srác először csak haverkodni akar velem, és aztán meglátjuk hogy hogyan tovább? Ez nem inkább valami lerázós szöveg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik kérem szépen hogy próbálkozik más csaj(ok)nál is.Ha egyik sem jön össze neki akkor jó leszel a számára te is "ha nincs ló jó a szamár is" alapon
2012. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gááh!!, ne legyél már máris ilyen negatív :/. Akármit sugall a bölcs mindentudó internet, meg stb. attól még lehet ez normális.


Mondjuk az első válaszban is van valami, de azért nem feltétlen. Illetve akkor már nézzük más szemszögből, mondjuk összejöttök és tényleg voltak más csajok, akkor te vagy a ló a többi meg a szamár.

2012. szept. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól van második válaszoló tegyük fel hogy a srác normális aki először haverkodni akar hogy jobban megismerje a csajt


1000-ből 1 srác ilyen(jó indulattal írtam 1000-et egyébként többet írtam volna) Mekkora az esélye annak hogy egy lány ilyen sráccal ismerkedik meg?Igen kevés

2012. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hmmmmmmmm. Végül is lehet ez annyira tényleg nem gyakori dolog. De hát egy próbát meg ér nem? Még akármi lehet. Meg azért nem kell máris szamárrá degradálni magát. Éss az csak lehetne érezni ha csak úgy pótlék"-ként jön össze vele. Ha meg szeretik egymást akkor nem mind1?


Másfelől persze Tényleg megalázó hogy "képzeld most szakítottam xy-al, szóval akár veled is járhatnák amíg nincs más na?"

2012. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem erről van szó.Szerintem azért írhatta ezt,mert személyesen még nem találkoztunk,tehát nem ismer engem.Szerintem egy normális ember nyilván nem fogja azt mondani tök ismeretlenül,hogy máris össze akar jönni velem.Viszont ha meg szimpi leszek neki,akkor meg,lehet h valami komolyabb is lehet belőle...Nem?
2012. szept. 22. 08:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudja, h haverből szinte soha nem lesz pasijelölt.
2012. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pl én is így szoktam, hogy először tudni akarok a lányról ezt azt és ismergetem, nem támadom be. Amúgy is ha egyáltalán nem ismerem, akkor nem akarom meghódítani se, minek? Hiába néz ki jól, ha kiderül, hogy sötét mint az éjszaka. Persze manapság az emberek nem akarják ismerni a másikat, az nem lényeges :P Úgyhogy nincs ezzel gond, valószínűleg a srác se az a mindent bele a közepébe típus és inkább lassabban halad :) Ismerd meg inkább a srácot kérdező! :)
2012. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat utolsó válaszoló! :) Ma találkozom vele :D
2012. szept. 22. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem jól sikerül! ;) utolsó voltam
2012. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!