Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az normális hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátnőm olyan kompromiszumot akar kötni hogy én áljak le a testépitésröl és akkor ő leszokik a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Isszonyatosan undorodom a cigifüstöl és mikor úgy csókol meg néha hányingerem is van tőle. Én 10 éve sportolok, de ő nem érti meg. Mindig ha találkozunk cigizik, ha tudunk találkozni 30-40 percet ő a 80%-át cigizéssel tölt, és nem az hogy összebujnánk vagy bármi. Már megigérte hogy leszokik de 1 hónap után se történt semmi.

2012. nov. 8. 09:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Veszett ügy. Egy "vérbeli" testépítő nem fog leállni vele, az a lételeme hogy lent van a teremben emelgeti a súlyokat és nézegeti magát a tükörben, számolgatja a fehérjéket h fejlődjön...félreértés ne essék, tudom hogy nehéz, és igazából becsületre méltó ha vki tudja ezt csinálni, annak ellenére hogy szerintem undorítóan néznek ki. Szóval ezt nem degradálóan mondtam, csak hogy ez az életük kb, ergo nem fogják feladni egy lány miatt.


Egy dohányos sem más miatt fog leszokni, hanem majd ha már rájön hogy ezt záros határidőn belül abba kell hagyni h ne dögöljön bele, és felesleges pénzkidobás.

2012. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Diavolino44 ***** válasza:

hagyd ott a pics@ba!

En is legalabb 10 eve koptatom a vasat s ha ilyen valasztas ele allitana egy no, gondolkodas nelkul a sportot valasztanam. Mondjuk nekem az elso kerdesek egyike hogy dohanyzik-e. Mert ha igen nem is erdemes folytatni a beszelgetest.

2012. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Bocsika! Nem voltam elég figyelmes! Mindegy azonban a véleményem fordítva is ugyan az!
2012. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem is a sport az életem, nőként. Nem testépítés, de nem adnám fel senki miatt az biztos!

A dohányzást nem tudom, nem dohányzom.


Testépítő sráccal meg eleve össze se jönnék. Ha menet közben kezdene gyúrni, hát... húzós ügy!

Határeset. Bármennyire szeretném, nem tudom. Az is rossz, de inkább hízzon!

2012. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Dobd a pics@ba.


A testépítés, az egészséges életmód, és a sport 10 éve az életed része. Ő nem így gondolkozik, ezért lehet, hogy ez most kis feszültséget szül, de később sokkal több ponton különbözni fog a felfogásotok.


Te sportember vagy, akinek életmódja a testépítés, nélküle ürességet éreznél, hiába lenne ott egy kiscsaj melletted. A sportban megtanultad, hogy mi az önfeláldozás, a kitartás... Ő ezzel szemben a dohányzásról nem tud lemondani érted, aminek nincs pozitív oldala. Költséges, egészségtelen, és nemcsak rá, hanem rád, mint passzív dohányosra nézve is.

Ne hagyd, hogy tönkretegye az életed, a múltadat, és az egészséged. Keress egy olyan lányt, aki normális, sportol, értelmes életmódot él.

2012. nov. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Utolsó nem ilyen egyszerű. Én is több éve sportolok, mégis a hideg ráz a "testépítőktől"!

Akkor már inkább egy csinos srác, aki néha rágyújt, alkalomadtán (pedig én nem dohányzom, semmi káros szenvedélyem).

2012. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Tyler913 ***** válasza:

Elég hülyeséget akar keresztülverni rajtad a csajod.Szokj le valamiről,ami egészséges,ami az életed része csak azért,hogy ő leszokjon valamiről,ami egy totál egészségtelen,rossz szokás?

Ilyen szemléletbeli különbségekkel nem jósolok nektek nagy jövőt.Az meg pláne gáz,hogy az együtt töltött időben dohányzik,miközben tudja,hogy Te ezt taszítónak találod.


Viszont ha kényszeríteni akartad a leszokásra,azzal Te is elrontottad a dolgot.Ha tényleg szereted,elfogadod dohányzóként is.Ha tényleg szeret,akkor legalább azt megteszi,hogy a társaságodban,ill. a Veled való együttlét előtt nem gyújt rá.Ha bármelyikőtök is képtelen erre,akkor ideje véget vetni a kapcsolatnak.

2012. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is a szakítás a megoldás, legalábbis ha nem tudnak túllépni ezen.

Itt most nem az egészséges/egészségtelen dolgokon a hangsúly, a túlzott gyúrás sem az. De még ha az is, sokaknak nem tetszik. Rengeteg fiú tönkreteszi az alakját vele!

2012. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!