Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nöies leszbikus lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nöies leszbikus lányok, nektek milyen fiúsabb leszbikusok jönnek be? Van olyan, aki annak ellenére, hogy nöies nöies lányokhoz vonzódik? Vagy annak ellenére, hogy fiús, fiúsabb lányokhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én lányosabb lány vagyok, de szeretem a sportosabb öltözetet is és a lányos lányokhoz vonzódom jobban. Viszont megismertem egy lányt aki fiúsabb kinézetű, mint amilyen lányok tetszenek, de mégis vonzódtam hozzá. Sokat számít nagyon a belső:) 19L
2012. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én amolyan keverék vagyok, de külsőre inkább fiús, mint lányos, és nagyon tetszenek a butch lányok.
2012. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Nőj már ki ebből a marhaságból, ez undorító.
2012. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nőies vagyok és sportos, szintén a nőies, sportos lányok jönnek be, ja, és a rövid haj egyáltalán nem tetszik.
2012. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nőies lány vagyok és ehhez hasonlóan a szintén nőies lányokat szeretem. Fiús lányok nekem nem jönnek be. 19/L
2012. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne. Mindenféle "típus" létezik.


Ha "szakszavakkal" akarjuk kifejezni, akkor azok a nőies lányok, akik a szintén nőies csajokhoz vonzódnak, azok a lipstick leszbikusok. Akik nőies csajok, és a fiús lányokhoz vonzódnak jobban, ők a femme leszbikusok, és a fiúslányokat butch-nak hívjuk. A ha fiús lány fiús lányhoz vonzódik, akkor általában dyke-ként nevezzük őket.


Na erről ennyit, a lényeg az, hogy nincsen semmi törvénybe iktatva, hogy fiúslány csak nőies csajhoz vonzódhat, ahogy az sincs, hogy nőies csaj csak fiúsokhoz. Van, aki mindkettőt kedveli, van aki csak az egyik típust. A lényeg mindig az, hogy boldog legyen az illető :))


18/L

2012. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nőies vagyok, és ugyanúgy vonzódom a nőies és a fiúsabb lányokhoz is
2013. jan. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

inkább fiúsabb vagyok külsőre és belsőre is,d e mivel még nem nagyon tudja a környezetem, ezért visszafogottan :D

inkább a lányos lányok jönnek be, bár van pár butch akiktől awwwh :D de a belső nagyon fontos.


am Budapesten élek, és az utcán idáig 3 leszbi párt láttam idáig, és én is meglepődtem, hogy 2 butch-butch párosítás volt, és olyan cukik voltak együtt :$ szóval embere válogatja :)


16/l/l Bp.

2013. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőies vagyok, és a nőies lányok jönnek be jobban, mert egy fiússal szerintem nem nagyon lenne közös témánk, és én inkább ilyen törődős típus vagyok, a fiús lányok pedig valószínüleg nem szeretik annyira a babusgatást.
2013. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a fiús lányok egyáltalán. Rövid haj, stb... ugyan már, ezek a pasi imitátorok, ahogy én hívom őket.


Nekem a lányos lányok jönnek be és én magam is ilyen vagyok :)

2013. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!