Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nöies leszbikus lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nöies leszbikus lányok, nektek milyen fiúsabb leszbikusok jönnek be? Van olyan, aki annak ellenére, hogy nöies nöies lányokhoz vonzódik? Vagy annak ellenére, hogy fiús, fiúsabb lányokhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 15:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nehari Nóri: gondolom hallottál már a nemi identitásról. Van aki attól hogy lány, nem érzi jól magát csajosan, őkattól teljes értékű nők.

Lehet, hogy neked nem jönnek be, de attól még ne nézd le öket

2013. márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A nemi identitásnak semmi köze ehhez a kérdéshez, illetve ahhoz, amit én írtam.


A nemi identitás azt jelenti, hogy melyik nembe tartozónak érzi magát az egyén. Jelen esetben attól, hogy egy lány fiús, még lány, tehát ezt értelmetlen volt felhoznod.


Én nem nézem le őket, egyszerűen csak nem jönnek be és kész.

2013. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igazából azért irtam, mert már másik kérdésnél is láttam válaszod. És ha megnézed egyértelműen lenéző stílusba írtad szerintem, de ha nem így van akkor ok, én kérek elnézést.
2013. márc. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!