Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet annak az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, hogy egy nő többször is elhív egy pasit hogy találkozzanak de a pasi egyszer sem él a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akar a nőtől semmit?!
2012. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Óriási tévedés azt hinni, hogy minden pasibeadja a derekát BÁRMILYEN nőnek. Talán pont a nyomulásod taszítja. Vedd észre, ha nem kellessz neki. Ez nem a férfi hibája.
2012. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek jobb mellőzni, nincs értelme az egésznek?
2012. nov. 8. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ahogy mondani tetszik.
2012. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen az első már megválaszolta. Ennek lehet több oka is: pl. az hogy nem tetszik neki a nő, de az is lehet hogy még tetszik is neki, de nem akarja a nőt hülyíteni. Pl. mert van már kapcsolata, vagy csak nem akar vele tisztességtelenül viselkedni.


Pl. 30-as nőkkel már nem illik úgy kapcsolatba bocsátkozni tisztességes férfinak, hogy tudja, hogy az csak pár évre szólhat, mert akkor a nő legszebb éveit rabolja.

2012. nov. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő nekem még egyszer sem mondta hogy találkozzunk, de szerintem minden oka meg van rá, csak nem mondja meg, mindig én voltam aki kezdeményezte a találkozást és lehet hogy gáznak tarja vagy nem tudom. Lehet ragadványnak gondol, most már biztos nem mernék belenézni a szemébe szégyellném magam előtte szerintem:) És lehet ha még is beadná a derekát akkor sem szívesen találkozna vele, csak mert annyit nyaggattam:(
2012. nov. 8. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, ha akarna tőled valamit, nemhogy elfogadta volna a meghívásodat, de ő kérdezte volna meg először. Nem árt azért, ha ilyesmiben megmaradunk a hagyományos női szerepünknél. A férfiak kezdeményeznek, a nők választanak. oka van, hogy nem hívott. Ha lehetne belőletek valami, már rég alakulna.

Majd találkozol még olyannal, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak :)

2012. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom,h ne fuss utána! Hidd el, ha akar vmit, ha felkeltetted az érdeklődését, akkor x idő után maga fog keresni. Amint meglátja,h nem is vagy olyan "ragadvány",mint aminek mutattad magad...Mert ugye valljuk be, ez igazán megijeszthet egy pasit. Vagy ha nem megijeszt, akkor kiábrándít!! Ha fél év után se keres meg, látva,h hidegen hagyod,akkor igazándiból nem is érdekelted/nem is érdekelted őt komolyan.
2012. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!