Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk- lányok! Szerintetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk- lányok! Szerintetek ha van egy fiú akivel most kerültünk egy suliba és többször is egymásra néztünk akkor az mit jelent?

Figyelt kérdés
Fiúk! ti megnéznétek többször is egy lányt ha nem tetszene nektek? Vagy akkor inkább kerülnétek a tekintetét? Mert néha nem néz rám mint ahogy én sem (nehogy túl feltűnő egyen), de néha pedig néhány másodpercig is egymás szemébe néztünk csak utána én néha lesütöm a szemem. Az a gond hogy arra már nem emlékszem hogy én néztem előbb rá és utána ő vagy pedig fordítva, de szerintem már mind 2 változat előfordult.

2012. szept. 15. 14:19
 1/1 anonim ***** válasza:
egy iskolába jártok ez szerintem rohadt normális nekem is van ilyen, hogy bámulok bele valaki fejébe és igazság szerint semmit sem akarok tőle még a nevét sem tudom.
2012. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!