Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejön ha direktb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ha direktbe szólítanak le titeket?

Figyelt kérdés
Bejön ha valaki odamegy és azt mondja, hogy meglátott és nagyon megtetszettél neki vagy már korábban kinézett? Megadnátok egy ilyen fiúnak a számotokat és hogyan reagálnátok hirtelen? Az is számít-e hogy a srác magabiztos és nem egy bes.z.ari gyereknek tűnik amikor megszólít titeket? Vagy inkább visszataszít és jobban szeretitek ha egy fiú inkább beszélgetésbe akar elegyedni veletek?

2012. nov. 8. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik ezt, mert túlságosan rámenősnek ítélik az ilyen pasikat. Azt is kell tudni, hogy ilyen szituációkban felesleges elkérni a telefonszámot: úgysem hívja fel a lányt :)
2012. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor jön be nekik ha nagyon szép is vagy mellette és iszonyúan jól tudsz csajozni...én például ki vagyok zárva.:(
2012. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bejövős. De nem mindegy, hogy hogyan. Először nem árt tudni, hogy van-e barátja a lánynak :D hogy milyen stílusú pl: egy visszahúzódó, csendes lány ezt túl "hirtelen"-nek ítélné meg szerintem. Én bóknak venném és lenne egy szép napom ;) S persze fontos, hogy határozott legyen, az alapból rém szexi. Illetve, kell legyen rajta valami, ami tetszik: megnyert már engem úgy srác, hogy csak a mosolyával meg a dumájával. De ha egy szép szál úriember (kinek mi tetszik, itt tényleg relatív :) ) udvariasan, de határozottan közölné, hogy tetszek neki, s meg akar ismerni, valószínű, hogy nem mondanék nemet. Arra vigyázz, hogy ne hozd zavarba ;)
2012. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!