Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha 1 sima lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha 1 sima lány barátnőm nálunk fog aludni decemberben téliszünetbe és mikuláskor?

Figyelt kérdés
Mikulás rally eljön velem,messze lakik tőlem alszik nálunk valoszinüleg
2012. nov. 8. 20:57
1 2
 11/14 zummer válasza:

Nem hiszem, hogy erőltetned kellene a szex témát. Ha nem csupán egy éjszakás kalandra kell a hölgyemény, akkor mindenképpen várj ezzel a tevékenységgel, míg össze nem jössz Vele. Csak add önmagad, a programok pedig jönnek maguktól. Azt nem írtad le pontosan, hogy mit értesz az alatt, hogy "Mit csinálj" a barátnőjelölt barátnőddel... Ne tervezz előre, ha tényleg jóban vagytok, a programok majd jönnek maguktól. Nem kell égbekiáltóan drága dolgokra gondolni, egy városnézés, egy közös filmezés, kajálás egy hajléktalanszállón (:D) sok olyan lehetőséget rejt magában, amik során közelebb kerülhettek egymáshoz :) Ne tervezz, ússz az árral, és csak jól jöhetsz ki belőle. Kívánok eseménydús napokat ;)

De ha hosszú távra tervezel, ne legyél túl nyomulós, mert akkor elhajt azzal az ürüggyel, hogy "te is ugyanolyan vagy, mint a többi". :D

2012. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nyumolos rég nem vagyok,leszoktam róla.A barátnőm nem 1 éjszakás kalandra kell,hanem hiányzik szerelem. én nem az 1 éjszakás vagyok,utálom az olyanokat
2012. nov. 10. 15:30
 13/14 anonim ***** válasza:
te nagyon értelmetlenül írsz.. mondcsak normális vagy? o.O
2012. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen normális vagyok......
2012. nov. 15. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!