Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Syasztok. Van egy pasi akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Syasztok. Van egy pasi akivel szeretnék járni (fél éve ismerem) de van bnője, de ő meg azt mondja h naon tetszek neki meg ha a bnőjéről beszélek akk rögtön témát vált és azt mondta h vele ne törődjek. Pénteken találkozunk egy buliba mit csináljak?

Figyelt kérdés
légyszi segítsetek!
2010. júl. 25. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Attól is függ h egyáltalán szereti a csaját:).Ezt vhogy megkéne tudnod.Ha szeretik egymást akkor ne csinálj semmit de ha nem szereti és te bejössz neki akk elmondhatod sztem=)
2010. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Feszegesd a témát, és mondd, hogy foglalt pasikkal nem flörtölsz.
2010. júl. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nekem nagyon tetszik és szeretnék vele járni,és a multkor is abba a buliba jött el ahova én mentem és nem ahova a bnője.
2010. júl. 25. 18:28
 4/10 A kérdező kommentje:
de táncolni még táncolhatok vele.nem? S:
2010. júl. 25. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd sztem ne foglalkozz nagyon vele.A foglalt pasi mindig necces.Szimplán csak tetszik neki a helyzet hogy még egy csajszit olthat a barátnője mellett,nem szabad nekik mindent elhinni,mert ahhoz nagyon értenek az ilyenek hogy kell egy nőt levenni a lábukról,persze hogy hárít ha a barátnőjéről van szó 1értelmű hisz nem akarja azt se elveszíteni.Közöld vele a saját érdekedben hogy foglalt férfiakkal nem kívánsz foglalkozni akármennyire is tetszik,majd ha egyedűlálló lesz talán lehet esélye nálad.Hidd el ha akar, téged fog a visszautasítástól függetlenül választani.:)
2010. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felőlem a titkos kalandja is lehetsz, ha így haladsz.
2010. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

HAGYD BÉKÉN.

ILYENKOR MIÉRT NEM GONDOLSZ A MÁSIK LÁNYRA???????

2010. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mert én nem a bnőjével akarok járni! =/
2010. júl. 25. 20:40
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Hanem a pasival ez érthetőő..szted a válaszolók nem értik?de mint már mondtam/bár mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja/a Folalt pasi az necces és az egójának tetszik hogy 2 csajszit olthat,de ha ez bejön akkor hajrá.Ennél többet nm hiszem hogy lehet segíteni.Érthetőbben látom ezt nem lehet leírni,nem kéne a talaj felett 10km-re lebegni,talán egy pár pofontól is megkímélnéd magad.:)
2010. júl. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
MEGÉRDEMELNÉD, HOGY A BARÁTNŐ KIKAPARJA A SZEMEDET!
2010. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!