Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most hogyan? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most hogyan? (többi lent)

Figyelt kérdés

Újra én vagyok.Aki ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__36294.. tedte fel. Hát ez egyre bonyolultabb és nem "tökölök" ahogy a előző válaszba írták. Mert ma tedtem azokból dolgokat amit leírtak válasznak előzőnek.Például közel ültem hozzá maszíroztam a vállát ő is az enyémet :) súgdolóztam vele.És ezek a tanácsok jól is jöttek be amit megfogadtam belőlük Továbbra is jól el voltunk mint az előző alkalommal is.


DE A LÉNYEG: Amiért megint ide kell fordulnom hogy a legjobb barátom is tudatta ma velem konkrétan a szemembe mondta hogy ő felszedi a csajt.

Itt most mit tegyek ebben kellene a segítség.

É ebből három ki utat láttok.

1.Továbbra is próbálok össze jönni a csajjal.(De ha sikerül Félek hogy Barátom megharagszik rám teljesen.)

2.Át engedem Barátomnak és "legyen vele boldog" [De ezt nem szeretném,mert én totál oda meg vissza vagyok a csajért és nem szeretném át adni]

3.Megbeszélem barátommal hogy inkább hadlyuk a csajt mert a barátságunk fontosabb.(De ebben nem biztos hogy benne lenne)

Na ehhez kell nekem folytatás.



2012. nov. 9. 20:41
 1/6 Tyler913 ***** válasza:

Ha tetszik a csaj,akkor a 2. és 3. válasz kiesik.Szóval marad az első.Ne feltételezd,hogy a barátodnak ugyanúgy tetszik a lány,és ő is neki.Simán lehet,hogy neki csak egy a sok közül,Neked viszont több esélyed van a lánynál.Ha emiatt megutál,akkor nem is a barátod igazán.

Szerintem beszéld meg a barátoddal,hogy Neked is tetszik a lány,és szeretnél összejönni vele.Max versenyeztek,nem hinném,hogy ezen össze kéne veszni.


Viszont a múltkor azt írtam,ne legyen több haverkodás a csajjal.Erre fel mi ez a masszírozgatás,meg a "tök jól elvoltunk"? Most akkor összejöttél vele vagy nem?

2012. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HADLYUK..lol
2012. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
xddddddddddd a "hadlyuk" ott azért írtam így mert így nem húzdta alá a helyes írás segédlet ne kérdezd hogy miért xd
2012. nov. 9. 20:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy viccet fére téve.Még nem jöttem össze vele az a baj :(

Nah de én is ezen gondolkoztam hogy ebből verseny lesz csak akkor nézzünk nagyot ha mind ketten bukunk.De majd ezt a dolgot holnap fel vázolom barátomnak mert holnap megint megyünk a két csajjal szórakozni. Itt a bökkenő hogy az egyik csaj jó meg minden (ő az aki tedszik) a másik meg nem rossz fej az se de én másfél feljel magasabb vagyok nála és nem is szép.az 158 cm magas a kicsit aki nem tedszik. Na de kössz azért meg láttom mi sül ki ebből az egészből majd meg írom ha lesz hanem belőle kapcsolat :D

2012. nov. 9. 21:02
 5/6 Tyler913 ***** válasza:
Nem jó,nem jó.Ha tetszik a lány,akkor jöjj össze vele és pont.Csak ti ketten menjetek,és randi legyen,ne baráti találkozó.Tedd egyértelművé,hogy akarsz tőle valamit.Ha bux,hát bux.De ha ez így megy tovább,akkor nem jósolok sok esélyt...
2012. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most azonnal tedd egyértelművé a dolgot! Konkrétan meg kell mondanod neki, a lehető legérthetőbben!

A másik srácról meg csak annyit, h szerintem rohadtul nem a barátod, mivel ha te szúrtad ki először magadnak a lányt, akkor ő mi a fenének avatkozik bele??? Már bocs de az ilyen nem barát! Gondolom tételesen elmondtál neki mindent, mert megbíztál benne, csakhogy ő le fogja szarni az ún. "barátságotokat"!

Egy jó tanács: csajozás téren sohase ossz meg bizalmas infókat senkivel, mert sokszor pont az a személy fog visszaélni vele, akit a barátodnak hittél! A végén meg elszédíti a lányt, otthagyja, és jókat röhög a markában. Te pedig ezt akarod? Gondolom nem! Akkor légy férfi, tessék elé állni, mert semmi kétség: te tiszteled is őt, vagyis neked kell nyerned! Szurkolok! :)

2012. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!