Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác, aki bejön nektek, minden nap rátok ír facebookon, az nem zavaró?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy nem érzitek kicsit soknak, hogy ennyiszer nem kéne, mert nem is vagytok együtt

2012. nov. 11. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
ha bejön nekem a srác akkor miért lenne zavaró örülnék neki hogy én is érdeklem őt
2012. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi , többet nem írok ha ennyire zavar :Đ
2012. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, de sebaj
2012. nov. 11. 15:15
 4/10 anonim ***** válasza:
hát nem zavar, ha bejön a pasi, csak az kissé unalmas ha pl minden nap ugyanazzal a kérdéssel indít, ugyanazokat kérdezi stb...
2012. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha válaszol, és nem leráz, akkor szerinted zavarja?
2012. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit vissza kéne fogni a dolgot. Egy idő után rohadt idegesítő tud lenni az ilyesmi :((
2012. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na én fordítva vagyok ezzel. :S Én írok rá a srácra és kissé már kínosnak érzem, mert lehet, hogy csak udvariasságból beszélget velem, nem mer elküldeni a fr@ncba.


Bárcsak az a srác is minden alkalommal rám írna, amikor csak fenn vagyok az oldalon. Szóval nekem nem lenne zavaró. :)

2012. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Arra is gondolnod kell, hogy ha a lány kedves és értékeli, hogy valaki mer írni (manapság ritka), akkor nem akar elküldeni, hogy ne legyen rossz élményed, és ne legyél te is egy gyáva nyúl (mint a legtöbb mai fiú) emiatt.

De ha nem tetszel neki, akkor ez számára is kínos, mert "lekoptatni" nem akar (a fenti okokból), viszont boldogabb lenne, ha nem írnál neki többet.


Szóval... próbáld meg randira hívni. Ott kibukik minden, mert puszta kedvességből nem fog elmenni veled.

Ha nem akar elmenni, akkor nem tetszel neki, kár a gőzért, mond, hogy oké, semmi baj. És egyszerűen csak ne írj neki többet, és akkor neked sem kínos, meg neki sem.


Kényes dolgok ezek, nehéz jól kijönni belőle.

2012. nov. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg. Ha bírom akkor írjon csak:D
2012. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem, csak lehet hogy ha nem jön be a srácnak az a lány, akk csak összezavarja, és azt hiszi h lehet belőle valami..
2013. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!