Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan nem túl előnyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nem túl előnyös külsejű pasi, aki reggelente mindig elkeseredik ha a tükörbe néz, hogy ma is egy előnytelen arc tekint rám vissza. Hogy ma is sikertelen leszek a lányoknál?

Figyelt kérdés
Nekem ezzel minden nap meg kell birkóznom, alig akarok már kimenni az útra, a munkahelyre. Teljesen elzsibbaszt ez a tény, hogy ma is bármilyen lánynál próbálkoznék, ma is csupa-csupa elutasításban lenne részem. Van itt ilyen pasi, aki ezt nehezen tudja feldolgozni napról napra, évről-évre? Mit lehet tenni?
2012. nov. 13. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ember! Dobd ki a tükröd! Állj a sarkadra, ha kell menj el pszichológushoz, hidd el segít!

Szerinted csak jóképű pasiknak vannak barátnőik?

Az autódból nézelődve, ne azt nézd aki jobb verdával mászkál, ha nem azt aki a buszmegállóban vár...

2012. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rinyálás helyett változtass magadon ember! Járjál gyúrni, és fejezd be az önsajnálatot. Ja, és békülj ki magaddal végre. Változtathatsz a külsődön nagyon is sokat, de nem akkor, ha csak a szád jár.
2012. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ugyanígy szenvedek, ráadásul nekem még húgomék is folyton a képembe vágják, hogy ronda vagyok. :(

Ja és tényleg, akárhány lánynál is próbálkoztam a városban mind lekoptatott, már én sem tudom elhinni, hogy van olyan lány, akinek bejönnék. :(

2012. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a velem külsőre és anyagilag (van autóm, de 11 éves, bár csak 7 nek néz ki)kb egy ,,szinten" lévő pasik 98%-a úgy egyedül van, mint a pinty.
2012. nov. 13. 17:10
 5/16 anonim ***** válasza:

mi az, h 'szint' ???

te rakod be saját magad skatulyába, és magadnak állítasz ezzel korlátokat

2012. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Haver több önbizalom.

Nekem volt mär nem is egyszer, hogy ugy dugtam meg sokkal jobb csajt ,mint ami illik hozzäm, hogy nem fostam töle.

Megmondtam neki a frankot.

A csajok imädjäk ha valaki, mondjuk egy ferfi hatärozott.

2012. nov. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A hozzáállásoddal van a baj.Lehet túlságosan ráérsz és a sok szabadidőből adódóan még megengeded magadnak azt a luxust, hogy sajnálkozz épp a külsődön és agyalj!


Ennek vess véget,és végre fogadd el,szeresd önmagad. Az önbizalom nem egyenlő a nagyképűséggel!


25N

2012. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nehéz megszeretni egy ronda fejet...
2012. nov. 13. 17:29
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, szánalmas. Szinte megőriti az embert a tudat, főleg mikor ránézek egy lányra aki tetszik és tudom, hogy sose lehet az enyém, mások akiket meg nem is érdekel igazán csak egy laza menetre kell azok könnyen megkapják csak azért mert szerencsésnek születtek..


Szerintem az a legjobb ha próbálod erről elterelni a figyelmed mert minél jobban erre gondolsz és ezen őrlödsz annál lejjebbre süllyedsz magadban és teljesen beroskadsz.


Nem tudom sajnos , hogy lehetne ezen túllépni mert akkor megtenném.


Sok szerencsét.

2012. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ur isten emberek.

A kinezet nem minden söt kb 30%.

A többi te vagy.

Higyjetek el sokkal többet szämit az hogy milyen ember vagy. Minta ahogy kinezel.

Amugy is akik meg akarnak ismerni azok nem fognak leräzni a külsöd miatt.


Tenyleg higyjetek el, egy erdekes szemelyseg sokkal hatäsosabb mint egy kockäs has vagy akärmi..


Ti ferfiak vagytok nem ? Akkor fogjätok meg a tökötöket es szoritsätok meg mert valami bajotok van.

Ezzel a hozzäällässal elöre rendelhetitek a koporsot, mert szüzen es egyedül haltok meg.

Tessek bätornak, büszkenek lenni. Legyen akarat eröd, önbizalmad.

Ezt apädnak is elmondhatod hogy ezt gondolod, vagy anyädnak.

Arra vannak a szüleid hogy velük bärmit megbeszelhess.

Csak bennük bizhatsz egyedül a vilägon. Anyädban meg apädban. Legjobban anyädban

2012. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!