Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csúnya fiú vagoyk és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya fiú vagoyk és a barátnőm is valószínűleg nem egy szépség lesz, akkor mennyi esély van rá, hogy a gyerekeink szépek lesznek majd?

Figyelt kérdés

2012. nov. 14. 00:42
1 2
 1/13 betlindis ***** válasza:
100%
elenyésző. de ne törődj ezzel, láttam már szülészeten boldog kismamát, amikor a boldog kispapa jött meglátogatni két nagyobbacska gyerekkel, a két szülő és mindhárom gyerek valami bődületesen csúnyák voltak, mégis szerették egymást, és szemmel láthatóan boldogok voltak együtt.:)
2012. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

miért nem lehet azt, hogy aki úgy érzi, hogy nem elég szép vagy okos, az nem készít gyerekeket?

csak így önkéntes alapon...

mondjuk kezdem én :D

2012. nov. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

90%

Mivel a gyerek örökli a a vonásaitokat, alkatotokat ezért ha mindketten csúnyák vagytok akkor a gyerek is az lesz. Ha egyikőtők csúnya csak akkor valszeg fog szépet, de csúnyát örökölni.

2012. nov. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt az agyalást...ha pattanásos vagy bőrgyógyász ha satynya vagy edzőterem, ha karikás a szemed aludj többet használj krémet. ha szemölcsöd anyajegyed van ma már könnyen eltüntetik...

Ne sopánkodjatok, és ha jól nézel ki akkor A TE FELFOGÁSOD SZERINT teht szép barátnőd lesz és probléma megodlva...


persze ez nem így működik a rönda fiúknak nem feltétlen lesz ronda barátnőjük

2012. nov. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet szép a gyerek abban az esetben, ha véletlenül pont azokat a dolgokat örökli tőletek, amik rajtatok se rosszak. Ergo ha neked szép orrod van, a nődnek meg szép szeme, akkor a gyereknek lehet szép orra és szép szeme, és akkor már nem is lesz ronda.
2012. nov. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ostobaság, hogy ettől azt ,amattol amazt. Mindig úgy van, hogy fiú anyjára, lány apjára hasonlít. Ritka aki nem hasonlít a szüleire pl én, de ez nekem nem is baj,de az esetek többségében az utód megörököl hatványozottan minden selejt gént. Csak egy ugyanolyan lemondásokkal ,gúnnyal, kiközösítéssel teli szar jövőt biztosítotok az utódotoknak, mint amit /állítólag/ ti kaptatok. Ez nem biztos ,hogy etikus. Ugyanúgy nem ,mintha tudják a hasi átvilágításnál, hogy a gyerek mozgássérült lesz, vagy vak, satöbbi, még időben elvetetik, mert milyen élete lesz neki? Szar!. Ez a szomorú igazság. Inkább fogad örökbe! Én ezt vallom,de persze csak egy vélemény, nem kell megfogadni,ha nem akarod. De be kell látni, a szülői szeretet nagyon halovány, ha körülötted lévő összes többi ember szarba sem néz, sehol nincs tekintélyed. Akik állítólag nem elég jók, azok úgy járnak.
2012. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a gyerek a domináns tulajdonságokat örökli. Tehát ha Neked gülü szemed, nagy orrod, elálló füled stb van, azt nagyon nagy valószínűséggel örökölni fogja. Ha szimmetrikus arcod van, csak szimplán nem látod szépnek az arcodat, akkor lehet átlagos külsejű gyereked. Egyébként az apai vonások nagyon kiütköznek a gyereken. Nekem több nagyon csinos barátnőm is van, akiknek csúnya gyerekük lett. Az egyiknél borzasztó elálló fülű és magas homlokú az apa, a gyerek ugyanolyan lett, egy másiknál összevissza álló fogai és lószája van az apának, totál ugyanolyan lett a gyerek is. De van egy fiú ismerősöm, aki elég csúnya, de semmi átlagostól elütő nincs az arcán, egy átlagos nővel közös gyermeke lett, és a gyerkőc nagyon helyes. Szóval kb erre számíts. Nekem szerencsém van, mindketten szimmetrikus arccal rendelkezünk és gyönyörű gyermekeink lettek. Mázli. :)
2012. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Számodra úgyis a te gyereked lesz a legszebb a világon... A szépség, vagy a csúnyaság teljesen relatív.
2012. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van rá esély, csak nyilván kevesebb. De a kinézet kialakulása nem olyan egyszerű. Először is, minden emberben vannak meg nem nyilvánuló, úgy nevezett látens gének, amiket tovább örökölhet a gyerek, akiben már lehet, hogy ezen látens gének a felszínre törnek. Ezen túlmenően bizonyos előnytelen tulajdonságok eltűnhetnek, látenssé válhatnak. Emellett a tartós környezeti behatások és az aktuális környezet is befolyásolja azt, hogyan fog kinézni a gyerek.
2012. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehetnek szép gyerekeitek, ha a szüleitek/nagyszüleitek között valaki szép volt. Nem feltétlen hasonlít egy gyerek csak a szüleire, örökölhet tulajdonságot a nagyszüleitől és a dédnagyszüleitől is.
2012. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!