Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok az a kifejezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok az a kifejezett szépség, de azt mondják csúnya sem vagyok, sőt egyesek szerint szép. De olyan igazán igazi kapcsolatom nem volt, pedig nem zárkózom be. Velem van a baj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy az a baj, hogy sokat beszélek, és sokszor okos dolgokat mondok.

20/L


2009. márc. 12. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
LEgyen önbizalmad, de ne legyél öntellt! Ez fontos, mert ha te szépnek érzed magad a környezetednek is jobban tetszel! (Nem tudom miért, de így van!) Viszont a sok beszédből vegyél vissza, mert ha folyton beszélsz, nem fogsz túl sokat megtudni a partneredről! És egyébként sokan nehezen viselik ha okosabb vagy náluk!
2009. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló problémám volt nekem is. A fiúk általában csak haverkodni akartak velem, sokat jár(t) a szám, jól eldumáltunk.

Aztán elkerültem egy helyre, ahol én voltam a titokzatos idegen, és mivel nem az anyanyelvemen beszéltem, nyilván kevesebbet, mint azelőtt. És lám, megoldódott a gond.


Nem mondom, hogy baj, ha sokat beszélsz, csak arra figyelj, hogy ne tűnj okoskodónak.

2009. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok én okoskodni, de nem tudom miért két lány közül az egyikként, ráadásul úgy hogy egy csomó jegyzetet tőlem szednek el tőlem, meg szívesen segítek, meg én szervezem a jegyzetmásolást meg ilyesmi...

:(

majd megpróbálok kevesebbet beszélni

2009. márc. 12. 16:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljél csak nyugodtan sokat. Nálam például bejön ha egy lány sokat beszél. Nagyon élvezem ha egy lány sokat beszél, és okos. Mondjuk én is tudok beszélni de akkor is. Szerintem ez egy kapcsolat kialakításában nem lehet gond.Annyit kell megtenni, ha ismerkedsz, akkor érdeklődjél te is! Attól megtudhatsz másokról sokmindent mert te sokat beszélsz:) Én pölö a csendes csajokat nem csípem inkább:D Szóval jártasd csak a szádat nyugisan:)
2009. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a csendes magukbaforduló lányokat! Velük nagyon nehéz.

Semmi baj veled, hidd el! Találsz te olyan faszit, aki szeretni fog majd úgy ahogy vagy.



25/f

2009. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

én szabad vagyok és pont ilyen lányt keresek :)

21/f

2009. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

na jó ez így durva lenne....

de merre felé laksz, vagy tanulsz?

2009. márc. 12. 17:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

természetesen nem azt akartam mondani hogy rögtön kezdjünk ki egymással, csak tényleg egy ilyen lányt keresek. nem kell nekem topmodell, legyen szép a lelke inkább és főleg legyen értelmes, gondolkodjon és legyen véleménye.

Prágában élek/tanulok egyébként:)

2009. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én is így gondoltam:D

Jó neked:D

Én Pécsen vagyok, bár ez az ország egyik legszebb városa, és jó a fizikus képzésük is:D

2009. márc. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!