Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, lányok! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok! Mi a véleményetek rólam? (Leírás)

Figyelt kérdés

14F , 180-185 cm , 70-75 kg , sötét barna közepesen hosszú haj , sötét barna szem , borotválkozom, kicsivel vagyok izmosabb mint egy átlag ember, sokan mondják hogy szép vagyok / jól nézek ki / cuki vagyok (bár szerintem ez nem igaz). szerintetek?

Megérnék egy próbát?



2012. nov. 14. 15:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Csernobil érezteti hatását még ma is.
2012. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nekem nem :)
2012. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy.. :( és messze laksz (nagy valószínűséggel)

(és, ha annyian mondanak ilyeneket rólad/neked, akkor h-h nincs barátnőd? Vagy mi a gond akkor? :/) 17l

2012. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
sztem te egy túlérett kamasz srác vagy kívülről, belülről pedig még egy kisgyerek vagy, ezért se tudod mit csináljál, és hogyan csináld azt.
2012. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%
engem taszít a barna szem :(
2012. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

te vagy az első akitől olyan hallok hogy barna szem taszit.


Amúgy elmondok valamit azt tudtad,hogy a barna szeműek a legmegbizhatóbbak? Vannak szép barna szemek. Na meg egy barnától eltérő szemű lehet,hogy meg fog csalni többszőr vagy előbb.Sok kék szemszinű ember elég hideg tipusú, meg talán agressziv is idősebb korban biztosan. Én azt mondom hosszú távra barna szem, kis kalandra meg kék,zöld

2012. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Jólvan , azért köszönöm a véleményeket , azoktól is akik szerint csernobili torszülött vagyok. :)
2012. nov. 14. 21:04
 18/21 anonim ***** válasza:

Ne vedd a szívedre Csernobilt,csak vicc volt.Nem bántásból írtam. Ha kell, bocsánatot kérek.Bocsánat, ne haragudj!

Egyébként mindenkinek megvan a párja, csak keresni kell.

A szem szín, pedig nem mérvadó.Engem egy gyönyörű barna szemű hölgy vágott át a palánkon elég aljasul. A párom pedig kék szemű és nincs probléma. De ismerek barna szemű angyalt is. Szóval ez inkább személyiség függő.

2012. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Jó, nem vettem komolyan van humorérzékem , nem kell bocsánatot kérni . :D

És szerintem az nem jelent semmit hogy valakinek milyen a szem színe , nem vagyok babonás .(már ha ez annak számít . :P)

2012. nov. 15. 16:21
 20/21 anonim válasza:

hát, így leírás alapján nem nagyon lehet eldönteni:)

egoistának nem mondanálak,de az hogy még nem volt barátnőd,az nem furcsa,mivel elég fiatal vagy:)

mint ahogy én is:D amúgy meg megérnél egy próbát:D

14/L

2012. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!