Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni NORMÁLIS tinilányokkal? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Normális alatt azt értem hogy de legyen egy agyonsminkezett flegma krva hanem egy aranyos szolid megértő lány 13-16 évesek legyenek.Persze fogadjanak el és szóljanak ha valami baj van velem.Ne legyen nagy igénye(mármint ne várja el tőlem hogy ezreket költsek el rá 1 randin) Ne legyen kétszínű és aljas. 14/F vagyok.

2012. nov. 14. 16:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a sulidban lehetnek ilyen lányok, csak rájuk meg TE nem figyelsz, mivel csúnyácskák, és gondolom te szép barátnőt akarsz. Sajnálattal közlöm, hogy ha ennyire válogatós vagy, egyhamar nem lesz barátnőd. *.* :S
2012. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
elég sok esetben még egy 21-22éves is gyerek aki próbál nagynak mutatkozni. vedeli az alkoholt,annyit cigizik mint a gyárkémény, fűvezik stb meg ilyenek, azt hiszik ettől nagyobbak pedig csak gondolkodásmódot kellene váltani. amit te keresel az talán főiskolán egyetemen van vagy 30feletti nő.
2012. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Nagyon sokan mondják hogy ilyen lány nincs meg ilyenek.Hát van pl.: én pont ilyen vagyok amit fent leírtál :D Egyáltalán nem sminkelem magam pedig a velem egykorúak tele vannak sminkkel....nem vagyok flegma sem.És nagy igényem sincs :D xD És ezt most nem azért mondom mert egoista vagyok :D 15/L
2012. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

8-asnak én teljesen normálisnak tartom magam:

nem vagyok kocka

se bunkó

se gyenge

se nagypofájú

jó kondim van

és van eszem is

és rendszeresen sportolok,olvasok

2012. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
61%
Szia. én szeretnék veled megismerkedni :) Már írtam is neked, ne lepődj meg :D
2012. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Liliom2009 válasza:
Ha azt gondolod hogy alapvetően minden lány ilyen akkor sehol.Gondolom akkor a sulidban nem találsz ilyet .Keress olyan helyen ahol gyakran jársz pl mozi vagy sport pálya. És amúgy egy lány sem várja el az 1 randin hogy sokat költs csak azt akarja hogy ne ő fizessen . JEGYEZD MEG most például egy normális lány adott tanácsot
2012. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

most komolyan nem találsz ilyet???

csak nézz szét és ne várd hogy egy olyan jó csaj lesz.

2012. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Nem kell mindig általánosítani :D Én normális vagyok :) 15 és lány :D
2012. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
nagyon normális lehetsz a sok szmájliddal, nem akarsz a mondatod elejére is rakni? meg minden szó elé
2012. dec. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
56%
Tényleg nem kéne általánosítani.....
2012. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!