Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerkedni NORMÁLIS tinilányokkal? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Normális alatt azt értem hogy de legyen egy agyonsminkezett flegma krva hanem egy aranyos szolid megértő lány 13-16 évesek legyenek.Persze fogadjanak el és szóljanak ha valami baj van velem.Ne legyen nagy igénye(mármint ne várja el tőlem hogy ezreket költsek el rá 1 randin) Ne legyen kétszínű és aljas. 14/F vagyok.

2012. nov. 14. 16:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Bárhol kb., csak ezek a "szürke egerek" nem feltűnőek. Legalábbis van egy nem kicsi halmaz, amelyik aranyos, és nem is csúnya, csak magadtól nem tűnik fel. (Direkt nem számoltam az okos+abszolút szép kategóriával, adottságaimból adódóan nincs vele tapasztalatom - szerény személyem 10-es skálán erős 7-nek taksálom:D)


Más: Tudom, hogy elírás, de normálos?:D Persze, mint Tibi bácsi az Argóból! "Nem, b..eg, itt fogyasztjuk az út kellős közepén!"

18F

2012. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én most lettem tizenhat éves,és kikérem magamnak,hogy nem vagyok normális tinilány...Jó sminkelni,mindennap sminkelek,de nem sokat,alapozó és szempillaspirál,mert szeretek adni a külsőmre.Nem hiszem,hogy egy randin ezreket kéne költeni,pl egy séta is tökéletes,esetleg egy-egy mozizás,ilyesmi.Nem vagyok se kétszínű,se aljas,még egy srácot sem vágtam át...Az igényeim amúgy sem nagyok,én már azt is értékelem egy srácban,ha magas(mert én 173 cm vagyok),átlagos testalkatú,és azért ő is ad magára.Plusz ha életében egyszer elolvasott 1-2 könyvet,vagy szeret mozizni,hogy legyen közös témánk,mert én pl kifejezetten szeretem az akció filmeket is,sportokból is nézek egy-kettőt moto gp, forma 1 ezeket rendszeresne nézem...

Szerintem én minden szempontból normális vagyok,mégis az a tapasztalatom,hogy a fiúk inkább rohangálnak az agyonsminkelt flegma plázapics@k után :SS

Szóval ha nézz szét magad körül pl,hátha találsz valakit akit eddig nem vettél észre!:)

2012. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

22-es nem értem miért pontoztak le téged, mert ez a hozzászólás elég szimpatikus volt. :)

Furcsa, hogy nem vagy elég vonzó egy normális srác számára, ha ilyen értékekkel rendelkezel. :O Nekem pl. a "plázapics@k" tetszenek külsőre, mert el tudok képzelni egy értelmes egyént mögötte, de a legtöbbször csalódom. :( De az egyszerű lányok nekem ugyanúgy, ha nem jobban szimpatikusak. Számít persze a külső, de ettől én nem a sminket nézem meg, meg a ruhát a másikon, hanem az egyszerű női szépséget, és a belsőt.


Ezért is furcsálom, hogy nincs számodra, vagy nem talált meg téged olyan srác akinek igazán szimpi lennél. Már ha nem értettem félre a mondandódat...

2012. dec. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

22-es vagyok

Volt már olyan akinek tetszettem,de nem igazán mernék belekezdeni egy kapcsolatba.Megmondom őszintén,hogy az olyanokkal,akiket nem ismerek elég kimért vagyok,mert félek tőle,hogy esetleg elítélnek.Ráadásul az az otthon ülős,max koncertezősebb típus vagyok,tehát inkább nézek itthon egy Trónok Harcát,mint,hogy elmenjek a diszkóba táncolni.Az iskolám is elé erős,ezért egy osztályban negyed annyi fiú sincs,mint lány.Ez van,igazából én megvagyok egyedül,addig,ameddig nem találok valaki olyat,aki hasonló beállítottságú,mint én.:))

2013. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem semmi,hogy te 14 évesen 16 éves lányokról álmodozol,van önbizalmad:D

Ráérsz te még a nőzéssel szerintem.

2013. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!