Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Sajnos nem tudom.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Sajnos nem tudom.

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel azelött szinte soha nem beszélgettem aztán egy nap amikor nem tudtam hogy melyik terembe van óránk megkérdeztem tőle (azért mert csak ő volt ott) és most minthogyha közeledne. Ezt úgyértem hogy mostanában sokkal többet beszélgetünk meg pacsi ha nekedis jó lett a matek dolgozatod :D meg néha a buszmegállóba is elkisérjük egymást. És most bizonytalan vagyok mert nem tudom hogy csak barátkozni akar-e vagy többet is. Sajnos én nem tudom mert még soha nem volt csajom. :(
2012. nov. 14. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
...és nem is lesz még egy jó darabig ilyen helyesírással!
2012. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor folytasd így, beszélgess vele még többet, aztán később kérdezd meg, mit szólna hozzá
2012. nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!