Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztam ma és rosszul sült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam ma és rosszul sült el, van még rá esély?

Figyelt kérdés
Szóval egyébként elég nagyszájú vagyok sokat beszélek de megijjedtem és alig tudtam megszólalni, voltak kínosan csendes pillanatok, ráadásul azt megjegyezte hogy kellemetlen a leheletem. Nagyon égő volt, de nagyon tetszik a srác. Szerintetek ezt nagyon elszúrtam?
2012. nov. 15. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Moss fogat,használj Orbitot! A szájszag elég kellemetlen,főleg 1. randin...te találkoznál még egyszer az illetővel,akinek büdös a szája?
2012. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lehet,hogy csak bekalibrált és leépítette az egódat a következő randira.

ezt a lehelet dolgot én is szoktam gizda csajoknál pl-kérsz egy rágót?

egyből vissza vesz arcból.

2012. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha tenyleg kellemetlen volt a leheleted,az nagyon gazos...foleg elso randin,mert az oke,hogy ebredes,vagy hagymaeves utan az,de gondolom,keszultel a randira.szerintem ha nem keres,inkabb ne eroltesd
2012. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából az egész napom szar volt mert elaludtam ezért nem volt időm reggel se sminkre se fogmosásra, siettem a suliba, utána suli után találkoztunk és én hülye nem vettem rágót. Pluszba még van pár lyukas fogam is, szal ezt elrontottam. Talán azért nem mertem beszélni mert éreztem hogy valami nincs rendben. Már ismerjük pár hete egymást, remélem nem ítél el ez miatt. :/
2012. nov. 15. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
fasz se tudja
2012. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én így lehet lemondtam volna...

próbáld meg megmondani neki, hogy nagyon rossz napod volt, de találkozzatok újra, HÉTVÉGÉN amikor előtte tudsz rendesen készülődni, stb

2012. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hat erre annyit lehet mondani h kib.szott nagy szivas :S

sztem eleg eves az eselyed ezek utan :/

2012. nov. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak puának gondolja magát és neggelt ahogy kedves ember is megmondta:)
2012. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!