Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hog hívjam el randira, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hog hívjam el randira, hogy ismerkedjünk meg jobban?

Figyelt kérdés
Elég hülye történet. :D Láttam egy csajt egy kiállításon és pont aznap mi is ott voltunk az osztállyal ilyen kötelező programon. A csaj is ott volt az egyetemi csoportjával onnan tudtam, hogy mindnek ugyanolyan kitűzője volt. Lehidaltam teljsen a csajtól mert nagyon jól nézett ki, mindig mosolygott tehát rendkívül pozitív kisugárzása volt és emberemlékezet óta nem nyűgözött így le csaj. Haza mentem megkerestem a facen nagy nehezen megtaláltam a nevét és bejelöltem. Megkérdezte hogy mégis mikor találkoztunk? Én mondtam, hogy csak láttam a múzeumban és többször is mellettem állt, de személyesen nem ismerjük egymást. Visszajelölt, de a gond ott akadt, hogy 1-2 levelet váltottunk csak a facen is kicsúszott a számon, hogy nagyon felfigyeltem rá/megakadt a szemem rajta! Ő viszont már nem emlékszik az arcomra. A másik bökkenő, hogy én 17 éves vagyok ő meg már egy 19 éves egyetemista így van köztünk egy kis negítv korkülönbség... Ráadásul úgy érzem, hogy miután kicsúszott a számon, hogy nagyon felfigyeltem rá megijjedt és talán negatív lesz ha egyszer találkozik majd velem. Most egy ilyen facebook chates bénázás után és, hogy nem emlékszik az arcomra meg, hogy korkülönbség mennyi esélyem lehet? Mert láttam hogy menni fog megint egy múzeumba a facen és így én is akarok menni és ott megakarom szólítani, de ezek után van e esély, hogy legyen valami?

2012. nov. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
annyit tehetsz hogy tökös maradsz végig és magabiztos, és igy bizonyitod be hogy korban hozzáillö vagy, mert tök mindegy mennyi idösek vagytok, ha szeretitek egymást. Én is dugtam már idősebb növel és jo volt
2012. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a kor az nem vészes,szerintem ne legyél nagyon rámenős:)


ismerkedj vele a facebook chaten,beszélgess vele,és mikor egy hosszon vagytok akkor hozd fel a találkozó témát,de ha a múzeumban össze futsz vele,szólítsd le mond meg,hogy kivegy és próbálj vele kommunikálni :)

vagy szimpatikus leszel vagy nem,de nem vesztesz semmit.

csak ne légy az a tipikus jaj de félek,nem merem megszólítani,szégyenlős vagyok,mert az igen negatív,próbáld nem kimutatni. :)

2012. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Talán szerencséd van, én nem ismerkedem fiatalabbal, főleg nem olyannal, aki nem egyetemista, meg közelebbi ismerőseimről is tudom, hogy ugyanígy vannak
2012. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem sokat számít a kor külömbség. Én 16 éves vagyok, meg ismerkedtem egy 19 éves lánnyal chat-en már talàlkozót is lebeszéltem vele, szóval ne aggódj. Ha ìrsz egy privátot elmondom neked a titkát, hogyan tudod elhívni randira.
2013. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!