Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy romantikus srác is találha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy romantikus srác is találhat hozzá hasonló barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam nyálgépnek, gyerekkorom óta sportolok, a lányok általában azt mondják jól nézek ki, sok barátom van stb., de a lelkialkatom romantikus.

Pl. engem azt tenne igazán boldoggá, ha olyan barátnőm lenne, akivel sok egyedi pillanatot lehet átélni átélni barátként is (manapság a legtöbb kapcsolat a szexről szól csak és kizárólag). Szeretem pl. az őszt, szeretnék vele kéz a kézben sétálni, kettesben utazni, felfedezni új helyeket. Szeretek fényképezni, és ezért sok különleges helyre vinném el. Imádom a beülős helyeket, az átbeszélgetett estéket, hajnali sétákat, minden egyedi pillanatot.

Hol keressek olyan lányt, aki hasonlóan "széplelkű", egyedi dolgokra vágyik és nem csak a bulik, shopping, szex világában él?


2012. nov. 16. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem találhatsz!


De a viccet félretéve, amit itt felsoroltál az valami különleges dolog? Mert én kb. így szoktam alapból, de eddig nem jutott még eszembe, hogy ez nem a normális lenne ... :-P

2012. nov. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen lány nincs, és ajánlom h te se mutasd ki ezt a romantikus oldaladat, mert a lányokat ez kifejezetten taszítja!
2012. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Honnan a francból veszed, hogy a lányokat taszítja egy romantikus srác?

Igaz, hogy nem úgy kell odamenni egy kis csajhoz, mint egy szelíd bárány. Határozottnak kell lenni, ha odatoppansz egy csajhoz egy buliban. Ha meglátsz egy idegen csajt, és mikor először egymás szemébe néztek, maximum 3 másodperced van, hogy odamenj és el kezdj vele beszélgetni. De ha csak órákon keresztül lopva tekintesz rá, na az taszítja a csajokat, mert rájön, hogy egy nyúl béla vagy, aki fél odamenni a lányokhoz. Az a srác, aki lányokkal beszélget, és nem a haverjaival, azt körbe állják a csajok, mert tudják, hogy a srácnak teljesen természetes lányokkal beszélgetni, és nem beszari gyerek.

2012. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt itt Besenyő Pist Bá elmondja erről a tutit 7:15- től való értekezése a lényeg
2012. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
biztosan vannak ilyen lányok de talán ők nem tartoznak a legszebb kategóriába amit viszont ti az 1 helyre soroltok
2012. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, bagoly mondja verébnek, egyébként meg a csúnya lányokat ugyanúgy kirázza a hideg a romantikától, ahogy a szépeket.
2012. nov. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Eko-chan válasza:
Szerintem ez nagyon szep dolog, ha valaki ilyen:) Pl. en is ilyen fajta vagyok es garantalom neked h vannak meg ilyen csajok es ne mondja mar nekem senki, h egy csaj, nem szereti azt a fiut akivel orakon at beszelgethet aki megerti ot es figyel ra....
2012. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De szereti. Barátként.
2012. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint ez nagyon tetszene, de a legtöbb srác nem mutatja meg ezt az oldalát...
2012. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze! :D Mi is örülnénk, ha találnánk olyan srácot, aki ,,nem csak a bulik, shopping, szex világában él'", csak hát ugye az ilyesmi nincs ráírva az emberek homlokára. :/
2012. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!