Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, hogy velem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy velem nem akarnak beszelgetni a pasik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hogy hangzik, de tenyleg csak meg... akarnak. Volt olyan, hogy elso randin, az elso 5 percben kozolte, hogy adjak neki csokot. Amikor nemet mondtam, akkor kiakadt, hogy miert nem. Erre ott hagytam.

Amikor en is mutatok egy kis erdeklodest, akkor mar azt hiszik, hogy rogton a targyra terhetnek. Beszelgetni, megismerni, hogy mi rejtozik bennem, csak azok a fiu barataim akarnak, akik meg nem akarnak tobbet baratsagnal. ( van baratnojuk, kozoltek, hogy csak barat- szoval tudom)

Naiv vagyok, ha eloszor szeretnem kicsit megismerni a fiut mielott agyba bujok vele? Ha azt varom, hogy erdeklodjon az agyam irant is, ne csak a testem irant?

Ugy latszik a ketto egyutt nem megy. De nem ertem, hogy miert nem.


2012. nov. 14. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hol próbálkozol az ismerkedéssel?
2012. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
26 es mindehol. Online, jarok szorakozni, barati kor eleg nagy, tanfolyamok, tomegkozlekedes. Ugyanaz mindehol.
2012. nov. 14. 19:46
 3/14 anonim ***** válasza:
ha így üldözöd a szerelmet nehezen fog megtalálni:/ tapasztalatból mondom. ezeket a barmokat meg küld el a fenébe.
2012. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Talán rossz körben válogatsz, bár valószínűleg nem nehéz felszínes emberekbe belebotlani, mivel ők vannak többségben. De az is lehet, hogy túl jól nézel ki, emiatt úgy gondolják, hogy akkor csak "arra" vagy jó. Amúgy ismerős a helyzet, én is általában olyan lányokkal futok össze, ahol egyoldalú az érdeklődés (mármint a részemről), aztán később kiderül róluk, hogy felszínes, középszerű emberek. Szóval tény, hogy aki van annyira értelmes, hogy többre vágyjon, annak elég nehéz dolga van. Csak azt tudnám neked tanácsolni, hogy próbálkozz tovább, egyszer biztosan sikerülni fog.
2012. nov. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a nyomulósabb, erőszakosabb, hasadba lyukat beszélő fiúkkal állsz szóba, a visszahúzódóbbakat pedig észre sem veszed? Én 29 éves vagyok, első randin sohasem vagyok rámenős, de ezt nem is szokták sajnos értékelni...
2012. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én is sok helyre járok és nálam is ugyanez mindenhol

sőt, nekem még fiú barátaim sincsenek, eddig mindről kiderült hogy az csak olyan kezdeti álca, benyögték hogy hát ők nőként tekintenek rám...

és ezt arra értették hogy szexre jó vagyok

egyet viszont nem értek. mindegyik azzal jön hogy kapcsolatot akar, de megismerni már nincs türelmük. akkor mégis hogyan? meg mi értelme van az egésznek?

szerintem a kapcsolat másik nagyon fontos része a szexen kívűl az hogy jókat tudjon a 2 fél beszélgetni...de erre nem hajlandóak mégis ők komolyat akarnak... legalábbis ezt mondják.

ha meg azt mondom hogy legyen szexkapcsolat (mert látom hogy több nem lesz ha ők nem partnereim lelki síkon) akkor vérig vannak sértődve meg az nekik kevés.

szóval, egyáltalán nem értem őket és el vagyok keseredve :(

azt hiszem túl naiv vagy romantikus vagyok és többet képzelek egy kapcsolatról hogy kellene lennie mint ami a valóság.

és ugyanez, hogy nem várnak az emberre 2 hétig sem, életemben egyszer láttam de már követelik a csókot, a kézfogást, ölelést, szexet...

nekem ez lassabban megy, családtagjaimat se fogdosom unos-untalan, pedig hozzájuk közel állok azért érzelmileg.

22/L

2012. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert a mai fiatalok eléggé eltunyultak. Elfelejtettek udvarolni, mert azt képzelik ez ciki, nyálas marhaság. De ennek javarészt a nők is okozói. Persze vannak kivételek...

Az én problémám konkrétan az, hogy a csajok túl gyerekek hozzám képest. A korombeliek is. Az idősebbek meg túl beképzeltek. Szóval nekem sincs egyszerű dolgom, de azért mindig sikerült rálelni egy olyanra aki... :)

25F

2012. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
22L egyet ertek nagyjabol, csak azt nem ertem, hogy a baratnoim meg mit csinalnak maskepp. Az egyikre 4 honapot vart a pasi es kitartott, a masikra meg tobbet. Ram meg nem hajlandoak egy hetet se. Ilyenkor egyre inkabb azt gondolom, hogy biztos valami hulye libanak tartanak, aki csak arra jo. De ennek meg ellent mond, hogy minden baratom azt mondja, hogy en vagyok az egyik legintelligensebb ember akit ismernek. Szoval most akkor mi van? Annyira azert megse, mert ezt valahogy nem tudom osszekombinalni.
2012. nov. 14. 20:02
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok rendes fiú van pedig, csak ők nem a diszkókban, partykon, bulikban fognak rád találni, nomeg éppenséggel visszahúzódóbbak, félénkebbek, s talán nem is olyan pénzesek és jóképűek, mint a leányzót ágyba dönteni akaró csábos Amorózó. Ezek a rendes fiúk ráadásul az átlag nőszemélynek unalmasak...


Nem akarok rámenős lenni, de ha írsz itt egy levelet, én benne lennék az ismerkedésben, vagy akár csak a szimpla információcserében, találkás tapasztalatok kitárgyalásában is.

2012. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyu!

Csináljunk egy állrandit, és utána megmondom mi a baj!

Semmi szex!

(Max., ha nem laksz világvégén.)

2012. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!